Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a vámpírokban? Vannak...

Hisztek a vámpírokban? Vannak bizonyítékok (képek)?

Figyelt kérdés

Olyanok mint az űrlényekről... akár videó is.

Ha vannak ilyenek küldenétek linket? köszönöm előre is.


2010. nov. 13. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Na azzok vannak...de minek...inkább lennének vérszívók..azokat lelehetne lőni és nem ba**na meg a törvény:D
2010. nov. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

táráráááám tá tá táááám


Érdekes, hogy a filmekben, amikben vámpírok vannak, látszódnak... nem? :D Jó lenne a film, nem látnánk semmilyen vámpírt, csak hallanák xD

2010. nov. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 konnerth ***** válasza:
Másik "dimenzióban" létezhetnek de nincs rá sok esély csak ha ott is van hús vér ember.
2010. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha léteznének de sajna nem léteznek :'(
2010. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Jo lenne, mi?

Egy nemeslelku Edward gyerek, vagy egy igezo-pillantasu Damon verfarkashaton belovagolna a hazatokba es szerelmet vallana,mi? Ja. Elobb beledkostolna.( elozo valaszolonak szolt)<---csakis miattad valaszoltam :)


De en szemelyszerint nem hiszek bennuk.Szep a sztori, hogy a vilag legrosszabb teremtmenyei, akik a legtobb erovel is rendelkeznek, jora hasznaljak ezt. De ne dolj be. Ha valakinek ekkora ereje lenne, mint az allitolagos vampiroknak, nem hasznalna jora. Sajnos mar nincsenek Pokemberek.

De sokan hisznek bennuk. Sokan bemeselik maguknak, es tenyleg vert isznak...(guszta...)Ezek orult fanatikusak, akik tobbet vartak az elettol, mint amennyit kaptak, ezert egy kis pluszt visznek bele.

Na meg egyes vallasi ritualekban meg ma is van verivas. De semmi tobb. Vampirok nincsenek(szerintem)

2010. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
19:15 én is azt mondtam h nincsenek vámpírok,nem kell azonnal nekem támadni :/Különben nem tudnád el képzelni ? Neked van egyáltalán fantáziád nem azt mondtam h van csak azt h érdekes lenne -.-"
2010. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
én az vagyok de ne mondjátok el senkinek lécci
2010. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 mana007 válasza:
Én szeretem szívni más emberek vérét... ez már egy tünet?
2010. nov. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

mana007 igen ezt úgy hívják h baromitisz ez egy nagyon különleges betegség ez csak barmoknál jelentkezik :)

ui: remélem meg gyógyulsz belőle :)

2010. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 mana007 válasza:

Ajvé...

Téged is megfertőzött XD tuti nem tőlem kaptad el...

2010. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!