Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik lehettek ezek a furcsa...

Mik lehettek ezek a furcsa dolgok?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt egy jópár kérdést. Tükörmágia meg ki tudja még miket. És eszembe jutottak azok a dolgok amikok velem történtek régen, hogy mik lehettek ezek?

Például emlékszem arra, (persze minden ilyesmi kiskoromban történt), amikor kint voltam az udvaron és a kút tetején volt egy rosszabb tál amiben víz volt, nem tudom miért de odamentem és felemeltem a jobb kezem (azthiszem) és esküszöm úgy emlékszem hogy mintha a vízben látott tükörképem a bal kezét emelte volna fel...akkor volt egy olyan, hogy ilyen építő kockákkal játszottam (tényleg nagyon kicsi voltam mikor ezek történtek, nem is emlékszem már olyan élesen rá) de volt olyan valamiért úgy emlékszem rá hogy egy vadász puskát rátettem az ágyamra és megfordultam és mire vissza fordultam nem úgy volt. De nem tudom mért pont vadász puska meg hogy került oda de mikor elmondtam apunak azt mondta úgy tettem én oda csak nem emlékszem rá...pedig az biztos nem úgy volt...na mindegy ezt nehéz elmondani értelmesen:)

De ami a leg furcsább volt az amikor e szerett kutyám meghalt. Akivel nagyon-nagyon jóba voltunk együtt nőttünk fel..ilyesmi, és mikor el kellett altatni, nem engedték hogy ott legyek de (egy hát mögött altatták el) én megkerültem a házat és az ajtó elött voltam és vártam mi lesz. És egyszer csak egy szúrást éeztem a szivemben, és tudtam hogy akkor halt meg. Ez nem olyan szúrás volt mint ami futás közben lehet vagy nemtudom ez egész más volt...na mindegy lehet hülyének nézni...szóval arra lennék kíváncsi mik lehettek ezek?


2010. nov. 12. 19:02
 1/3 anonim válasza:
szerintem a kutyánál a kötelék miatt, és ha az ezotériát akarjuk nézni akkor a kutyád igy "köszönt" el tőled és szerintem mindennap van egy kis szellemszállás a mindennapokban megtalálható csak feltétlenül tudománnyal akarjuk megmagyarázni ....
2010. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mik lehettek, viszont nagyon érdekesek.

Velem is volt már pár furcsa dolog az életemben.

Legtöbbre én sem kaptam választ..:/

2010. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D
2010. nov. 13. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!