Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon véletlen lehet?

Vajon véletlen lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete elhatároztam, hogy veszek magamnak egy kisautót. A pénzem közben meg is lett rá. Találtam egy hirdetést, ahol ezt a típust árulták, sürgős volt az eladás, s én a kiírt ár alá mentem jóval. Másnap kiderült, hogy vannak komoly vevők, akik nálam sokkal többet fizetnének. Este csörgött a telefonom, hogy a vevők nem jöttek el, s az eladó úgy döntött, hogy nem foglalkozik tovább a kocsi eladásával, nekem adja oda, ilyen alacsony árért, hiszen én hívtam először. A rá következő nap elmentem a megadott címre, s kiderült, hogy az eladót is ismerem, egyszer találkoztunk már egy rendezvényen. Nagyon örülök ennek az autónak, mert pont ilyet szerettem volna!
2010. nov. 10. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nagyon szép történet^^ És csak rajtad múlik, minek veszed.Egyébként biztos nem, mert akármennyire is mondják véletlenek nincsenek^^


"Csodák minden kétséget kizárva ma is történnek, jómagam is átéltem egypárat. A gond azonban ott van, hogy a csoda elsősorban jel, amely kizárólag a hit szemüvegén keresztül látható. A hit magába foglalja a szabad akaratot is, ezért a csodát mint jelet lehetetlen bizonyítani."

2010. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!