Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik lehetetlen...

Szerintetek létezik lehetetlen az életben?

Figyelt kérdés
tudom ez furán hangzik , de most komolyan , vannak pl-ul a bűvészek akik fognak egy kártyát és eltüntetik ( jó persze trükkel csinálják , tudom mert én is bűvész vagyok ... ) ,tudom hogy ez csalás, de végül is eltüntették bárhogy is nézzük . Meg 120 éve még az emberek azt se gondolták volna hogy lesz olyan hálózat amelyen a világ túloldalát is eltudom érni (internet) , na meg másfél óra alatt rómába jutni ? Ma már ez is lehetséges . Szóval én most nem úgy értem a kérdést hogy most jelenleg hanem majd a jövőben is meg trükkel , bárhogyan , de meglehet-e tenni :) tehát hogy szerintetek van-e olyan dolog az életben amit soha sehogyan senki nem tud megcsinálni tehát röviden tömören " lehetetlen" :) . Tudom furán fogalmaztam meg amúgy a kérdést, de máshogy ezt nem lehet leírni , mert biztos vagyok benne hogy az első hozzászólás az lenni hogy mondjuk űrben levegőt venni XD ( amúgy szerintem még azt is lehet majd a jövőben , csak nem épp ebben az ezredben :D ) , szóval én most olyanokra gondolok amiket tényleg lehetetlen megtenni , és sohasem tudja senki megtenni !
2010. nov. 8. 18:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
19:22 : A kérdező nem azt kérdezte hogy most mi lehetetlen hanem mi lesz lehetetlen a jövőben is a tudomány és az ember fejlődésével,
2010. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!