Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik lehetetlen...

Szerintetek létezik lehetetlen az életben?

Figyelt kérdés
tudom ez furán hangzik , de most komolyan , vannak pl-ul a bűvészek akik fognak egy kártyát és eltüntetik ( jó persze trükkel csinálják , tudom mert én is bűvész vagyok ... ) ,tudom hogy ez csalás, de végül is eltüntették bárhogy is nézzük . Meg 120 éve még az emberek azt se gondolták volna hogy lesz olyan hálózat amelyen a világ túloldalát is eltudom érni (internet) , na meg másfél óra alatt rómába jutni ? Ma már ez is lehetséges . Szóval én most nem úgy értem a kérdést hogy most jelenleg hanem majd a jövőben is meg trükkel , bárhogyan , de meglehet-e tenni :) tehát hogy szerintetek van-e olyan dolog az életben amit soha sehogyan senki nem tud megcsinálni tehát röviden tömören " lehetetlen" :) . Tudom furán fogalmaztam meg amúgy a kérdést, de máshogy ezt nem lehet leírni , mert biztos vagyok benne hogy az első hozzászólás az lenni hogy mondjuk űrben levegőt venni XD ( amúgy szerintem még azt is lehet majd a jövőben , csak nem épp ebben az ezredben :D ) , szóval én most olyanokra gondolok amiket tényleg lehetetlen megtenni , és sohasem tudja senki megtenni !
2010. nov. 8. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az időben utazni lehetetlen most is, és a jövőben is.
2010. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nincs lehetetlen, csak tehetelen!. Elöbb utóbb (ha lessz rá elég ideje az emberiségnek) mindent fel fognak találni. Az időutazás is csak márt idő kérdése. Én annak örülnék ha lenne márt olyan, hogy gondolattal tudnánk beszélni másokkal. Nem kéne megszólalni csak ránézni és mondanunk magunkban valamit, erre ő válaszol rá ugyanígy.
2010. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Férfi terhesség, szülés,

Valódi fogyókúrás csodaszer,

Alkoholizmusra, drogosokra gyógyszer stb.

2010. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A lehetetlenséghez, sokszor hozzátartozik a tehetetlenség is. Sokszor tehetetlenségünkben jönnek azok az ötletek, amik soha nem jutnának eszünkbe. Minden akarat kérdése a jó és a rosz is. Egy dolgot viszont lehetetlennek tartok, hogy egy halott, vagy elhamvasztott embert, valaha is életre kelteni.
2010. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jéééj az időutazásra még nem is gondoltam XD amúgy azt is lehetséges , szerzel egy hatalmas dobozt belemész vársz 1 órát és utaztál a jövőbe :D a múltba utazás amúgy jogos .... az érdekes lehet ...:S amúgy 18:36-nak mondom hogy ma már a génteknikát javában alkalmazzák csak idő kérdése hogy felfedezzék . jó persze lehet hogy nem lesz ilyen , de szerintem amúgy a férfi szülés meg ilyen felesleges vackok úgyis lesznek ( ergo melegek nyomására akikből sajnos egyre több van a mai világban , jó persze nem vagyok rasszista , de azért mégsem egészséges az ... ) amm az utolsóé is érdekes :D köszönöm az eddigi válaszokat :D
2010. nov. 8. 18:44
 6/11 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Megtörtént dolgot meg nem történtté tenni - ezt Isten sem tudja. (Bár a komcsiknak sokszor sikerült, látszólag persze.)
2010. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
több lehetetlen létezik, mint lehetséges.
2010. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehetetlen a halálos beteget meggyógyítani. Lehetetlen a haláltól megmenekülni. Lehetetlen az időjárást befolyásolni. Lehetetlen a tűzhányók kitörését megakadályozni. Még lehetne sorolni,hogy mennyi minden lehetetlen.
2010. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó: az időjárást lehet szabályozni, csak nem éppen egészséges. pl. a pekingi olimpián is alkalmaztak a japánok különböző repülőkről szétszórt vegyszereket felhő oszlatásra.
2010. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
semmi sem lehetetlen
2010. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!