Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek van oka annak,...

Szerintetek van oka annak, hogy ki milyen nevet kap?

Figyelt kérdés

Engem Ariellának hívnak.. sokszor haragszom a szüleimre, hogy miért adtak nekem ilyen nevet, miért nem lehetett egyszerűbbet, magyarosabbat..xD

de néha úgy érzem, hogy van oka annak h ezt a nevet kaptam..az osztályfőnököm azt mondta, hogy biztos nem véletlen h így hívnak engem.. azt mondta h belsőleg nagyon is hasonlítok a mesebeli Arielre.(jó,külsőleg nem mert barna hajam van és zöldes szememXD)

a másik pedig.. egyszer beszélgettem egy vak férfival.. amikor bemutatkoztam neki, elcsodálkozott a nevemen. Kérdezte, hogy a szüleim magyarok? Mondtam, hogy igen. Aztán mondta, hogy volt kinn Amerikában, és ott szinte minden 2. lányt így hívtak.. egyszer találkozott Magyarországon egy lánnyal, akit így hívtak, de ők is Amerikából költöztek ide. Amerikához valamiért nagyon kötődöm.És nem "divatból" de tényleg. Én se értem miért.

(És az a furcsa, hogy valamiért itt Magyarországon nem érzem valami jól magam... amikor pl.kiutaztam 2hétre németországba egy barátnőmhöz, olyan volt mintha egy más ember lennék.. sokkal boldogabb voltam. nagyon fura volt!!)

Úgy érzem h mindez nem véletlen..


komoly válaszokat kérek, a hülyék kíméljenek..:D


2010. nov. 8. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem a neved miatt érzed magad jobban innen nyugatabbra külföldön, hanem azért, mert Magyarország sajnos - és elnézést mindenkitől, akinek szíve hazafias érzésekkel van tele -, de egy szar.


Az oka pedig, hogy ki milyen nevet kap, egyszerűen az, hogy mi tetszik annak, aki adta. Sima ízlés-kérdés, a névválasztó szülő is csak egy ember, nem jós, aki eltalálja megérzésből, milyen név fog illeni a jövőbeli személyiségedhez.

2010. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
oka nem nagyon van, mert a szülőn múlik. neki meg szabad akarata van, azt ad neked amit akar. hogy milyen ember leszel utánna. abban viszont szerintem nagy jelentősége van a névnek.
2010. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A név nem számít.
2010. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!