Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Folytassam és a tobozmirigy...

Folytassam és a tobozmirigy is aktiválódni fog vagy rosszul csináltam a légzéstechnikát? Több ⬇️

Figyelt kérdés

Végeztem egy légzéstechnikát amellyel az a cél, hogy a tobozmirigy aktiválódjon, de egyelőre addig jutottam el, hogy a nemi vágy nagyon felfokozódott, azt viszont nem akarom.

Folytassam és a tobozmirigy is aktiválódni fog vagy rosszul csináltam a légzéstechnikát?

A légzésen kívül arra is kellett figyelni, hogy az izmokat összehúzzam a gátnál.



okt. 13. 21:20
1 2
 11/17 Grimfox ***** válasza:

Tudom, mert ismerem a módszert, csak nekem nincs az egészre szükségem. Te is tudsz olvasni, csak szelektíven csinálod. Én is gyakorlom a módszer bizonyos elemit(egészen az agyba történő felvezetésig, azaz egy lépést leszámítva végig), csak nem birizgálom vele a tobozmirigyemet.

Plusz nem figyelsz. Épp olyan tanácsot adtam, ami megakadályozza, hogy ártson magának.

okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De lehet ő biztatásnak veszi. Egyértelműbben kell fogalmazni, főleg egy laikussal szemben. Ezek baromi veszélyes dolgok, láthatóan itt egyáltalán nincsenek tisztában a veszélyekkel. Ugyanez a 3. szem problémája. Levegőt alig kap, de már a 3. szemét akarja felnyitni. Szóval ha értesz hozzá valamennyit akkor nagyon egyértelműen figyelmeztetni kell, hogy ne csinálja.
okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Grimfox ***** válasza:

Ha laikus lenne, nem jutott volna el eddig. Ez bőven haladó szint. A módszer jellegéből adódóan csak egy bizonyos szintű gyakorlottság után tudja akár csak megpróbálni is. Ha valaki rendesen csinálja, ahogy a nagykönyvben meg van írva, minimum 2-3 év az előzetes felkészülés. Ha az nincs meg, nem tud vele haladni, még ha fejre is áll, és úgy próbálja az életerejét az agyába folyatni. A maximum, amit gyakorlatlanul elér, hogy egy másik vezetéken indítja el az áramlást, ahol amúgy is folyamatos a bőséges keringés. Azzal meg nem fog magának ártani. Amiről a kérdés szól, azzal nem lehet csak úgy véletlenül sikerrel járni.

A harmadik szemes játszadozással viszont nagyon egyet tudok érteni. Azt sem tudják, mi is az a harmadik szem, de azért feszegetik. Kicsi az esély arra, hogy bármit elérnek, de ha valamit el is érnek, az csak ártani tud. Haszna nem lesz.

okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mire jo a tobozmirigy, mit lehet vele csinalni?
tegnapelőtt 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem nem jól csináltam az izmok összehúzását. Egy részét kihagytam, mint kiderült. Nem csak a gátizmokat kell összehúzni, hanem ahogy haladunk felfelé, több izmot is.

Kipróbálom így is.

tegnap 13:49
 16/17 A kérdező kommentje:

#1. Köszönöm válaszod. Ment a zöld. Nem a velőmosó csikung, de az a könyv is megvan, amiben az van leírva.

Amit csináltam, az egy jelenkori kutató által összeállított "meditáció", de ahogy hallgattam az előadásait és olvasom a könyvét, az alapján rengeteget építkezett a hagyományokból, ősi technikákból.

tegnap 14:20
 17/17 A kérdező kommentje:

#14. Amennyiben helyesen működik a tobozmirigyig, akkor olyan hormonok, metabolitok termelődnek, amelynek rendkívül előnyös hatása van a szervezetre. A hipotalamuszra és az agyalapi mirigyre is hatással van.

Kapcsolatban van így a melatonin, oxitocin, vazopresszin, dimetiltriptamin, benzodiazepin termeléssel, az autonóm idegrendszerrel.

Fokozódik a boldogság, ellazulás, fájdalomcsillapító hatás!

Az agyhullámok rendezettekké válnak (gamma).

tegnap 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!