Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Folytassam és a tobozmirigy...

Folytassam és a tobozmirigy is aktiválódni fog vagy rosszul csináltam a légzéstechnikát? Több ⬇️

Figyelt kérdés

Végeztem egy légzéstechnikát amellyel az a cél, hogy a tobozmirigy aktiválódjon, de egyelőre addig jutottam el, hogy a nemi vágy nagyon felfokozódott, azt viszont nem akarom.

Folytassam és a tobozmirigy is aktiválódni fog vagy rosszul csináltam a légzéstechnikát?

A légzésen kívül arra is kellett figyelni, hogy az izmokat összehúzzam a gátnál.



okt. 13. 21:20
1 2
 1/17 Grimfox ***** válasza:
67%

Ha ez a technika a Xi Sui Jing, a velőmosó qigong, akkor ne folytasd. Ilyen esetben jópár lépéssel vissza kell menni, és az esszencia finomításán kell dolgozni, mielőtt újra a tolóvezetékbe terelnéd, és megkísérelnéd eljuttatni az agyvelőig.

Az sem mindegy, hogy milyen légzési módszert választasz. Valószínű, hogy a taoista légzéssel könnyebb felvezetni a gáttól az agy közepére a qi-t.

Más módszerről nem nagyon hallottam, ami az általad leírtak alapján működne, ezért gondolom, hogy erről, vagy ennek egy változatáról lehet szó.

okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Grimfox, te mióta mersz ilyeneket leírni? Ki vagy, hogy ismeretlenül ilyen instrukciókat adsz? Én nem tennék ilyet, mert nem ismered a kérdezőt.
okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Mire jo az ha a tobozmirigy aktivalodik?
okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
oh kb annyit ér, mint a 3. szem megnyitása. Mindegy szinte, majd jó lesz valamire:)
okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Grimfox ***** válasza:
100%

Úgy beszélsz, mintha arra buzdítottam volna, hogy menjen, idézzen démont, az majd segít. Ha ismered a módszert, amiről szó van, akkor tudod, hogy gyakorlatilag azt tanácsoltam, hagyja abba, és kezdje az elejéről.

Ha nem ezze kíésrletezik, és akadt el, akkor meg semmit nem tud kezdeni azzal, amit írtam. Szóval ja. Ilyesmit simán le merek írni.

okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Te amúgy aktiváltad már a tobozmirigyed?
okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Grimfox ***** válasza:
100%
Miért tenném? Amennyire kell az élethez, annyira működik, nem? Nem csak csücsül ott, és fogyasztja a tápanyagokat, hanem csinálja a dolgát.
okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg húzzál hátra a kórusba:)
okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Grimfox ***** válasza:
Na aztán miért? Nem azért vagyunk ezen az oldalon, hogy válaszoljunk olyan kérdésekre, amikre tudjuk a választ? Ha személyes bajod van velem, azt ne közös felületen éld ki. Fölöslegesen offolod a témát.
okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod, mert nem csináltad. Nem offolom, hanem arra kértelek, hogy ilyen ügyekben ne nyilatkozz. Főleg ha nem csináltad. Ne nyírj ki másokat ha lehet.
okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!