Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csúnyát mondtam mérgembe...

Csúnyát mondtam mérgembe apukámra, ugye nem fog teljesülni?

Figyelt kérdés
Azt mondtam hogy haljon meg. Tudom csunya dolog, de babonás vagyok.

tegnap 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
De.
tegnap 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pumber89 ***** válasza:
90%
Teljesülni fog. Valamikor. De nem azért mert ezt mondtad, hanem azért mert az ember halandó.
tegnap 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Gondolatainkkal teremtünk. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy egyszer ezt kívántad és holnap meghal apukád, de nem szerencsés, ha mások halálát kívánod, amikor haragszol rájuk. Ezzel magadat is mérgezed. Próbáld kezelni az indulataidat és inkább objektíven végiggondolni a konflikus okát és hogy hogyan lehetne azt megoldani. A halálát kívánni értelmetlen és buta dolog.
tegnap 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
...és kiengesztelted, megkövetted már? Abban lenne ráció, a babona csak ártalmadra van.
tegnap 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Szégyelld magad! Ilyet senkinek nem mondunk!
tegnap 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%

Biztosan teljesülni fog. Már elindultam apádért.


Üdv: a Kaszás

tegnap 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
66%

Ha holnap bekövetkezne se azért következne be, mert te azt kívántad.


Az érpályában leszakadó vérrögnek nem tudunk parancsolni, bármikor bármilyen életkorban elzárhat egy életfontosságú artériát.


Ahogy abba sincs beleszólásunk, hogy a kamionos ne akkor legyen már figyelmetlen amikor a zebrán vagyunk. Bármikor átmehet rajtunk a kamion.


Ez ilyen sajnos, de annak, hogy ezt kívántad semmi köze hozzá. Ugyanúgy akár élhet még 90 évesen is akár.

tegnap 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Egyszer biztos meghal 🤣 Hacsak nem vámpír. Akkor még eléldegél pár 100 évet.
tegnap 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nyugodj meg, az egész ezotéria, spiritualizmus úgy marhaság, ahogy van. Középkorban persze ennek is megvolt a helye az emberi tudás fejlődésében, de miképp a gyerek felnő, ugyanúgy idővel a régi butaságok felülíródnak.

Semmi gond, ne izgulj!

tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elobb utobb mindenkit elér a vég.

De minnél kozelebb jársz ahhoz, annál rosszabbul esik. Még a téma is.…ahogy kopnak ki a barátok, és egy olyan zárt körű rendezvényen vannak, amin igazából csak kevesen vesznek önszántukból részt. Akkor különösen rosszul esik.

Kérj bocsánatot, igyatok valamit te teát apud bort vagy sört és beszéljétek meg nyugodtabb hangvételbe a problémát, ami kiváltotta.

Ki mit értett félre?

Es elengedhetettelen a Kommunikáció alapjait átnézni akár közösen;) 4.osztaly. Nem kekeckedek, én is gyakran elrontom.

tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!