Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituálisan megnyomorították...

Spirituálisan megnyomorították az embereket az elmúlt négy év alatt?

Figyelt kérdés

Az emberek megváltoztak, morálisan elképesztő mélyre süllyedtek, gyakran úgy tűnik mintha zombik járnának az utcán.

Mitől lett ez?


okt. 4. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:

Két antennaszerelős videóm is van, inkább nem linkelem be őket, viszont idézek a szakemberektől:


"Ugyanakkor ha megkapod az oltást, körülbelül 30x rosszabb lesz."


"Ezért nem vagyok oltott. Mert itt nekem van a legrosszabb beosztásom és oltottan valószínűleg már ☠️ lennék."

okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
Fontos tudni hogy elsősorban te okozol magadnak bajt mert te döntesz, azt meg a tudati fejlettséged határozza meg.
okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:

28-as vagyok..


35: Köszi de eltévedtél, én értem a dark oldal létjogosultságát,ahogy ezen energiák lehorgonyzását is a földön, mert valakinek azt is kell, (egyébként a választhatóság elvét és energiáját a szabad akarattal az én fajom hozta le..ahogy mindenki valamit hozzátett)

Viszont ezen kollektív tudatalatti "képviselői" talán mást is engedtek ide amit talán nem kellett volna és saját bevallásuk szerint sem tudnak minden beinduló folyamatot irányítás alatt tartani..


Találós kérdés.. Ki lehet Ő?, talán felismered:


[link]


Második bejegyzés idézek:


"Az emberiség, nos...most rendkívül komoly választás előtt áll. Nem köntörfalazok, mindegyik jár áldozattal valamilyen formában. Ez nem olyan választás, mint pár éve, attól jóval komolyabb. Írhatnám azt, hogy ez fogja feltenni úgy igazán az i-re a pontot. Ez fogja meghatározni, hogy a későbbiekben milyen alapon fog az ember továbbfejlődni..."


Nálam voltak.. nagyon komoly volt, körém állva-összezavartak, én döntöttem ahogy mindenki, (bár sokaknál nem volt tudatos) szóval lehet, hogy lesznek duracellek, de a többség távozik előtte,mert nem arra megy.. az a kínai jövőkép lesz a hibridekkel, mert ők még ott tartanak..


Ez lesz a következő ciklusban:


[link]


(Évszámokkal bajban van a visszaszámolás nem megy neki,de a konkrét események meglesznek)..


és Steinert inkább ne, mert hagy ne röhögjek..A "Varázslóiskola" a kedvencem amit Ahrimán alapítani fog..okkult iskolák lesznek igen..

okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
Hogy a annak a ciklusnak a végén mit intéznek Szóráttal az már nem az itteni többség problémája..Egy eugenikus háború viszont garantált..
okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:

Én sokáig úgy gondoltam Luciferre, mint csomagkihordó..A gólya aki kiviszi a besikerült gyereket..De mindenki csak a saját csomagját kapja, néha az elődeiét és azt nehezebb kibontani,de az biztos, hogy a "nagyhatalmak" közül tőle kell a legkevésbé tartani..Az igazi ellenség a tudatlanság..


33: Minden ciklus végén megvan a káosz és az izoláltság, mert az a kilépőnk a magasabb világok felé..Most a kollektív tudatalatti van kifordulva de a REND és az arra való legmagasabb igény az ott van mindenkiben..Tök lapos tudom,de az mindig helyreáll..


A migránskérdéssel nekünk már nincs dolgunk, azért kaptuk a falat ov személyében, bár tudattalanul de ezt szolgálta..csak gondolj a történelmünkre, gyakorlatilag az egész civilizált eu nekünk köszönheti a meglétét..Az északi népeknek fogalmuk sem volt mi azaz iszlám agresszió, vagyhogy mihez kezdjenek vele.. A végső káoszban megtanulják hogyan védjék meg magukat..A gyerekeknek is fel kell nőni,bár elég drasztikus, de a cél a kiegyenlítés a végső harmónia felé...ha magasabbról nézed..

A többi ország akik tartományokkal rendelkeznek szintén karmikus..

okt. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:

29: 2027, mert Apophist előbb küldik..Kell a takarítás..


Aki oltott az már döntött a rendszer mellett, mert bízott benne..majd egy későbbi ciklusban, vagy másik bolygón folytatja..esszokták mondani szóval finom voltam..de vannak enyhítő körülmények.. :)

okt. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
Ez rosszulesik amit mondasz 56 os, mert sok ártatlan tinit kémyszerítettek oltásra a szülei! Miért kell bűnhödjenek más bűneiért….
okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 Krampusz1 ***** válasza:

Semmi baj az oltottakkal.

A fizikai test mindig az adott bolygó anyagából, az adott bolygón érvényes tervrajzok alapján épül fel a léleknek, azt nem viszi sehová innen.

Az oltás és a betegségeid ide szólnak, ehhez a testhez, ehhez a konkrét élethez.

Megvilágosodottak is megkapták az oltást, mert muszáj volt hozzá hogy utazhassanak, és semmi bajuk nem lett tőle.

okt. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

51:

Antennaszerelő nem az értelmiség csúcsfokozata, alapvetően nem is kell sok ész a műveléséhez, betanított munkás is megoldja.

Ez nem zárja ki, hogy lehet értelmes ember, aki ért a fizikához, de lehet ugyanolyan konteós üldözési mániás, mint bárki más. Úgyhogy ebben a vonatkozásban semmit nem jelent a "szakember", nem kell tőle vigyázzban állni.

Vannak emberek, akik tudományos karriert befutottak, míg mondjuk épp a pandémia idején lepleződött le, hogy már nem bírt magával és elkezdett konteós hülyeségeket terjeszteni. Mert elhatalmasodott rajta ez az üldözési mániás képzet, ami elvileg születéstől kódolt, csak sokan képesek titkolni, rejteni.

Ilyen esetben a tudományos világ sajnos kénytelen kiközösíteni, leírni, hiszen vállalhatatlan agyrémekkel nem lehet közösséget vállalni.

okt. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
50. Szerinted mi? Van okostelefonod?
okt. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!