Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituálisan megnyomorították...

Spirituálisan megnyomorították az embereket az elmúlt négy év alatt?

Figyelt kérdés

Az emberek megváltoztak, morálisan elképesztő mélyre süllyedtek, gyakran úgy tűnik mintha zombik járnának az utcán.

Mitől lett ez?


okt. 4. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
Jó, de mi lesz a vége? Lehet ennek egyaltalan pozitív vége? Meditáció es spiritualitás ide oda?
okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
70%

Az élet egyik nehézsége és szépsége, hogy nagy léptékekben nem tudjuk merre halad a világ sorsa. Igyekezni kell a saját életedet rendben tartani, akkor nagyobb esély van a "jó" kimenetre.


Jelenleg elég sok válsággóc van, a mi saját válságunkon kívül, ami egyébként csakis a vezetés és a nép hibájára vezethető vissza. A világban is komoly problémák vannak.

okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó, érdekes téma. Én nem a 28-as hozzászóló vagyok. Elvileg már a Vízöntő korban vagyunk, vagy annak a legelején, bár én ennek eddig nem sok jelét látom.g Egy nagyjából 26 ezer éves ciklus záródik most le állítólag.

Talán egy nagyon csekély számú ember már ébred, de ez egyelőre nagyon kevés az áttöréshez. Nem tudom, hogy mit akar a Földet irányító sátáni, vagy ha úgy tetszik ahrimáni elit, mert ha minden így megy tovább, akkor a bolygó belátható időn belül elpusztul.

Tehát én éles ellentmondást érzek a sokak által ígért Vízöntő kor, a felemelkedés reménye és a szomorú, kétségbeejtő valóság között. Fentebb már többen említették napjaink nagy problémáit, én most behozom ide, hogy csak egy példát említsek, az egyik ilyen nagy problémát, a vallási fanatizmust. Azért ezt említem most, mert ennél a dolognál is tipikusan megfigyelhető az az éles ellentét, hogy a felemelkedés jövőbe mutató reménye helyett annak a rémképe fenyegeti az emberiség egy részét, hogy az egyik világvallás fanatakusai pont hogy nem előre, hanem visszafelé, a középkorba taszitanák vissza az emberek egy jelentős hányadát. Önmagukat felsőbbrendűnek tartják, létszámuk jelentősen nő, és abban hisznek, hogy Isten nekik teremtette a Földet, a többi népnek meg őket kéne szolgálni. Arról nem is beszélve, hogy óriási tömegben beengedik őket ide Európába, ami már szürreális szerintem.

És a többi hatalmas problémáról még nem is írtam, környezetszennyezés, háborúk, szegénység, nyersanyagok meg víz hiánya és egyéb dolgok.

Mindent egybevetve, eleve túl sok fajta ember él a Földön, és túl sok a probléma ahhoz hogy jó irányba menjenek a dolgok. Persze minderről nagyrészt a hatalmi elit tehet, hogy ide jutott az emberi civilizáció. Már ennek az állapotnak a tartós fennmaradását sem igazán tudom elképzelni, nemhogy egy globális szintű spirituális felemelkedést, ébredést.

okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
26 ezer évvel ezelőtt a fán sem lógtunk, mert fák sem voltak a jégkorszakban. Ne mondjuk már, hogy annyira szr a helyzet. Sose éltünk ilyen jól és bár a kilátásaink rosszabbak mint 30 éve, de a fejlődés töretlen. Az emberek majdnem halhatatlanok. Ahol 70 év alatt van a várható életkor az fejletlen országnak számít, 100 éve ez 50 év sem volt. Az egészségügy (nem nálunk) elképesztő színvonalon van. Nálunk se katasztrófa még a helyzet, de ha megnézzük azt a technológiát, amit most használunk a 100 évvel ezelőttihez képest nem nagyon kell szégyenkeznünk. Mindig vannak kihívások, de tudunk hozzá alkalmazkodni, úgy tűnik. Az emberek egyéni felelőssége nő meg az egoizmus növekedésével, ezzel vannak gondok.
okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:

28. A vezeték nélküli technológia, az "innováció", a "zöldesítés" lesz Ahrimán fegyvere. Mit von ez maga után? Dehumanizmust. De van egy másik kifejezés is erre.


Emlékszel a Mátrix 4. - Feltámadások/ra?


[link]


Nem csinálták volna meg ha nem lennének biztosak abban hogy a többség rákapcsolható lesz a Mátrixra.


Mátrix = rabszolga, rendszer embere, világi ember = azt csinálnak veled amit akarnak.


"Ahrimán korát jellemezted, cikluszárás folyik srácok ezért övé a főszerep, nézzetek utána..már 26 éves és nemsokára előbújik.."


Vízkereszt, vagy amit akartok?


Úgy tudom Jézus 30 évesen keresztelkedett meg és minden egyensúlyban működik, akkor az már csak valóban pár év...


Úgy tudom az ő tiszteletére rendezték a tornyokat is, az a sok sátáni Ahrimán fej a füstökben.


Lesznek csodák az égen, meg amit a szemünk elé vetítenek. Nem biztos hogy sokan megérik mert nagy genocide-ot terveznek. Valószínűleg jövő évtől kezdenek, így van beharangozva.


Úgy tudom segítői is lesznek, az a rosszcsont a 20. századból!


Lehet "haladni" a korral!


Egy kis segítség:


https://www.youtube.com/watch?v=iaySpJ8TwEw

okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:

"És mikor van ennek a rémálom technokrata kornak vége, 28 as?

És van még esélye az oltás által lekapcsolt fiataloknak, hogy felébredjenek?"


Most kezdődik. Még ezt az évet is megkaptuk ajándékba. Aki lefeküdt ennek a 4 évnek annak már nem sok jót, de talán még van remény.


Találd ki melyik lekapcsolás a legveszélyesebb.

okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
Nem akarom találgatni. Áruld el!
okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:

Jaj ne, nincs türelmem you tubeot nézni órákat mikor egy mondatban el tudod mondani!

Mi lesz az oltott tinikkel? Van esélyük?

okt. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
Ebben azt is kifejti hogy a gonoszok is a segítőink, mert az isteni fény felé lökdösnek. A sötétség azért van mert kevés a fény. Lehet szidni a gonoszokat, de nem jelennének meg az emberiség történetében ha az emberek fejlődnének és a fényt választanák.
okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!