Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ahhoz,hogy felemelkedjünk...

Ahhoz,hogy felemelkedjünk előbb le kell zuhanni a mélybe?

Figyelt kérdés
Pofonokat kapni az élettől

okt. 3. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha fel tudsz emelkedni pofonok nelkul akkor nem
okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Grimfox ***** válasza:
75%
Nem kell, de az jobban ösztönöz. Aki kellemes környezetben él, nem feltétlen vágyik arra, hogy erőfeszítést tegyen a feljebblépésre. Akinek bucira pofozza az élete a fejét, az eléggé erősen vágyni fog rá, hogy jobbá tegye az életét.
okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Igen. De nem attól hogy "pofonokat kapsz" az élettől, hanem attól hogy tanulsz az ilyen pofonoktból és meg van rá a képességed hogy felemelkedj belőle.
okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

Akit lezuhantatnak a mélybe, meg folyamat kapja a pofonokat, az akkorát fog sérülni, hogy az életben nem fog felemelkedni sehova


Néha én is próbálom meggyőzni magamat azzal a baromsággal, hogy jaj mindekinek nehéz valójában.

Hát a nagy tököt.

Van olyan ember aki egy darab beszólást nem kapott soha, stabil a családja, jó munkája van stb.

Ezek az emberek el sem tudják képzelni milyen mikor a másik oldalon állsz, hogy lemész a kisboltba, már kinéz magának valaki.


3, nem inkább örökre traumatizált leszel és nagy rá az esély hogy a hajléktalan akit ma láttál 20 év múlva te leszel az.

okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Cameroon ***** válasza:
60%
Szerintem igen
okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
En biztos nem leszek hajlektalan inkabb a halal
okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6 csak azt nem olyan könnyű megtenni… főleg nem fájdalmas módszerrel
okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hat arra gondolok hogy kukaznom kell meg telen megfagyni maris konnyu megtenni
okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én akkora pofont kaptam a sorstól néhány évvel ezelőtt, hogy gyakorlatilag tönkrement az életem. Pedig azelőtt is olyan életem volt, amit szerintem a legtöbb ember nem kívánna magának. De ehhez képest ami most van, a régi életem az relatív arany korszak volt. Sajnos már felettem is ott lebeg sorsom kilátástalanságának az árnyképe. Az esetleges hajléktalanságnál borzalmasabb dolgot el sem tudok képzelni én sem.


Ezt a kérdést egyébként nem lehet egyértelműen értelmezni, mert ez a bizonyos "pofon" az sokféle dolog lehet. Hogyha valami kisebb dolog, ami tudjuk hogy miért történt, főleg ha mi tehetünk róla, arra általában van lehetőség kijavítani. Hogyha nem tudjuk kijavítani, akkor pedig jó esetben tudomásul vesszük. Szerintem hogyha valaki saját maga tehet egy negatív eseményről, akkor az nem is igazán tekinthető pofonnak.

Ha pedig a másik véglet van, ami velem is történt, egy váratlan óriási sorscsapás, az pedig sajnos tönkreteszi az embert, főleg azokat, akiknek addig sem volt rendben az élete, mint ahogyan például engemet is tönkretett.


Négyes, ha szabad kérdeznem, mi történt veled az általad említett kisboltnál?

okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Teher alatt nő a pálma?

Nem.

Egy púpos, agyontraumatizált, meggyötört és megkeseredett ember lesz a mélybe zuhanásból, meg a pofonoktól.

Igen, van akinek sikerül ilyen közbe megvilágosodnia, vagy nemtom, de az szerintem uyganúgy megvilagosodott volna pofon nélkül is.


Úgyhogy NEM. Nem kell lezuhanni a mélybe. Felemelkedni se kell.

Éld az életedet mint EMBER = ne bánts mást meg magadat se, és csókolom...

okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!