Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vár ránk valami a halálunk után?

Vár ránk valami a halálunk után?

Figyelt kérdés
Ez nem egy ezós vagy spirituális témájú kérdés akar lenni,tényleg kíváncsi vagyok arra,hogy ti mit gondoltok erről?

aug. 26. 17:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Nagy hőség vagy egy szűk kis hely. Egy mázlid van: neked mindegy melyik:)
aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
aug. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%

Na, csak telenyomták ezóval, a külön kérés ellenére is. Át is került az ezotériába, itt már lehet nyugodtan folytatni.

Csak szólok, hogy a kérdező nem ezt szerette volna. Itt már sok ilyen kérdés van, rengeteg válasszal.

aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Eddig hol volt a kérdés? Én most olvastam, már itt az ezotériában.
aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A tudományokban, és a kérdezőt a tudományos válasz érdekelné. De azt is megkapta.
aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A Túlvilágra kerülsz majd később újjászületsz
aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyi esély van arra,

hogy hogy biológiai lényként a tudatunk megszűnik a test halálakor, mert csak biológiai módon jön létre a tudat

Vagy

hogy a test és a lélek két külön dolog és a lélek örök, és majd a test halála után máshol tudatosul.

50-50% senki nem bizonyította egyiket se tutira.

Az összes vallás feltételezi, hogy a test halála után szerint van tovább is (menny, nirvana még a katolikus szerint is feltamadunk.... Van vallás ahol az életet álmodja valaki, van, aki aki szerint van reinkarnáció...) azért amióta van élettudata az embernek biológiai tudas és a hitvallás folyton megkérdőjelezi a másikat e téren.

Én azt gondolom, hogy mivel minden energián alapszik és tudjuk, hogy az sose vész el, és elfogadjuk, hogy az univerzum ahova lettünk, végtelen,ezek alapján feltételezhezjük, hogy mindig voltunk, és vagyunk, és leszünk valahogy, és mert nem veszünk el és a lehetőségek száma végtelen

aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát valahogy biztos leszünk... de tőled is azt kérdezem, hogy egy ledarált magnószalagról hova lesz a zene?

Az sem vész el?

aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A ledarált magnószalag zenéjére fogunk táncolni. Mondjuk én úgyse szeretek táncolni, nem baj, ha némaság lesz:)
aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez jó válasz. De az energiamegmaradást ne erőltesd, erre nem jó.
aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!