Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel érdemesebb foglalkozni...

Mivel érdemesebb foglalkozni az ezotériával és spiritualitással vagy politikával?

Figyelt kérdés
a választásodnak a miértjét írd le!

júl. 30. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Ezotéria,Spiritualitás
Politika
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mindkettő a tudatlan emberekből él, szóval mindegy.
júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kólauborkával ***** válasza:
52%
Az attól függ mi a cél, én egyik kell sem foglalkoznék, ha fizetnének sem…
júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Odüsszeusz92 ***** válasza:
52%
A politikusok hatalomra akarnak jutni, vagy bekerülni a parlamentbe és a vezető politikusok amúgy sem mondhatják el mindenről az igazat.
júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Mindkettővel kellene, mi a kérdés?

Az alap valódi Spiritualitás arról szól, hogy épp testben épp lélekkel élsz és segítesz másokat, tehát Magadról van szó belső ügyileg.

Politikával meg a hazád miatt, a terület miatt kell foglalkozni, ahol mindennap élsz ebben a világban és tudd, hogy mikor kéne jól szavazni és, hogy MIÉRT bizonyos vezető jelöltre, hogy ne egy nyomorban élj meg lol.

Meg tudd b*szd meg mikor kell menekülni, ha ne adj Ég megy fasz saját konfliktusa egy nem NATO-s országnak, mert b*lfasz volt és kb bele akar rángatni.

Azt tudni kéne melyik vezető menti ki a segged ebből, hogy ne kerüljön a hazád háborúba lol.

Itt nincs kérdés mind a kettővel kell foglalkozni, nem zárja ki egymást, sőt!

júl. 31. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es

Nagyon jó válasz ment a zöld!

júl. 31. 14:32
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Köszönöm Szépen.
júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Minden mindennel összefügg.
júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
37%

Nem tudom, miért kellene választani, ez valami pályaválasztási kérdés? Mintha már szerepelt volna itt valami hasonló. Ha ilyesmi áll a kérdés mögött, akkor viszont félrevezető is.

Ha vállalkozást akarnál indítani az emberi hiszékenység kiaknázására, az eleve nem szép dolog.

Egyébként lejárt áltudományokkal végképp semmi értelme foglalkozni, attól eltekintve hogy az embereknek ajánlatos ismerni mindenféle szélhámosságot, legalább nagy vonalakban.

Nem szívesen használnám azt a kifejezést, hogy az "általános műveltség" részeként, mert ezek elég sötét középkori dolgok.

Igaz, hogy naiv fiatalként magam is összefutottam ilyen hinduista témákkal, de hamar rájön az ember, hogy ez zsákutca. Nekik jó üzlet esetleg, akik kaszálnak rajta, mert mondjuk más normális szakmához nincs tehetségük. Bár ez sajnos rámondható sok politikusra is.

Pandémia idején került szóba, iskolában kellene oktatni, hogy az emberek ne dőljenek be álhíreknek, képesek legyenek különbséget tenni valós és nem valós információk között, avagy eldönteni, hogy mit lehet elhinni és mit nem.

Realitásérzék röviden, de úgy néz ki sajnos, hogy ez elég nehéz ügy, némelyek számára.

Politikai pályához pedig gyomor is kell, közszereplőként elviselni gonosz buta emberek igazságtalan sértegetéseit.

Magyarország miniszterelnökének van gyomra(!), ő azt mondta, hogy szívesen végzi ezt a munkát, neki Magyarország a hobbija. (Most ebbe nem kell belemagyarázni semmit, ne politizáljunk szerintem, csak mint érdekesség.)

Szerintem is jó dolog, ha valakinek a szakmája a hobbija, noha én már azt is tudom, hogy idővel még arra is rá lehet unni.

júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Lopás a hobbija meg a haverok gazdagítása
aug. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!