Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a képességemet...

Hogyan tudnám a képességemet hasznosítani? Többi lent.

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban kezdődött. Előre megmondtam ki fog meghalni. Egyszer a településen eltűnt egy férfi, megmondtam anyukámnak hogy hol van, de kinevetett. Másnap pontosan ott találták meg. Nem is közel a házához.

Számtalan alkalommal láttam álmodtam dolgokat elhunyt/ eltűnt személyekkel. Olyan eltűnt emberekkel kapcsolatban is álmodtam, láttam mi történt hol van, akik a mai napig nincsenek meg, vagy épp nincs meg a tettes. Ha valakire gondolok aki eltűnt/ meghalt, egy film szerű kezd el megjelenni a fejemben.

Szóval van egy született képességem. Benne vagyok eltűnt csoportokban és sorozatosan jönnek az érzések, ki hol van. Legtöbbször pontos leírást is adtam magamban róla. De én azt gondolom ez Magyarországon nem nagyon elfogadott dolog. Talán belekevernének stb így nem szoktam hozzá szólni. Pedig annyira szeretnék segíteni.

Tanácstalan vagyok, mert segíteni szeretnék, természetesen ingyen!, de annyi önjelölt jós, kókler, halottlátó stb van, hogy azt gondolom nem hinnének nekem.

Pedig a lelkemnek jobb lenne mert azt érzem arra születtem, hogy segítsek.

Ha valami emlékszik Arckermann Dávidra.. vele kapcsolatban is minden megvan, láttam, egyszer írni akartam az édesapjának, de belefutottam egy olyan kommentbe, hogy annyi kókler kereste meg őket hogy már nem hisznek ilyeneknek..

Mégis hogyan kellene segítenem csinálnom?


jún. 18. 19:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem is leírnád privátban az Ackermann Dávidot? Meg még az érdekel, hogy a Szeitl Gergellyel mi lett, mert csak annyit írtak meg, hogy meghalt, de azt nem, hogy hogyan vagy hol találták meg.
jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy "megérzésem" Ackermann Dáviddal kapcsolatban...

Ha gondolod, privátban beszélhetünk.

jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ackermann Dáviddal mi történt? Leírod nekem, előre is nagyon köszönöm!
jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Kérdező: mennyire vagy biztos magadban?

Ha eléggé, akkor keresd Vassyt. Ő egy kutató, ezzel is foglalkozik.

Csak vigyázz, mert ő az igazságot deríti ki.

jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Kamukérdés, sajnos.
jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Lehet.

Többször volt már ilyen, amikor valaki a képességeiről írt, de Vassyt egy se kereste meg. Pedig ott a lehetőség, hogy hasznosítsa a képességeit, elvileg ezt akarja, nem?

jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Pedig a rendőrség is dolgozik látókkal és ha tényleg ennyire biztos a képességed akkor nem is nagyon lehet őket kikerülni a jövőben..és nem az a lényeg,hogy hisznek-e neked vagy sem,hanem hogy megpróbáltad.

A beigazolódott információid által később úgyis bizalmat szavaznak neked.

Kötelességed.

jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:
64%

Sajnos épp az a gond, hogy vannak még egyáltalán olyan bamba nyomozók a magyar rendőrség kötelékében, aki konkrétan elmegy egy spiritiszta szélhámoshoz véleményt kérni.

Pedig tudhatná már, hogy ezek haszontalanok voltak mindig is, de még kárt is okoznak az erőforrások pazarlásával. (Bulvár és városi legendák nem számítak.)

Nem véletlen, hogy Amerikában a hatóságok közleményben határolták el magukat, miszerint soha nem kérnek ma már ilyen segítséget.

A bejelentéseket kénytelenek kivizsgálni, de ebből van a gond, hogy ezek a pszichiátriai esetek, spiritiszták, általában csak hátráltatják a nyomozást sajnos.

jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ezért ajánlottam Vassyt. Őt kifejezetten érdekli ez a téma, viszont tudós.

Ha elmész hozzá, ki fogja vizsgálni.

Persze nem fogsz elmenni.

jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Az ilyenek mint a 18 as, ezek miatt nem keresem meg általában azokat akik eltűnt embereket keresnek, mert ha így vélekednek a képességeimmel kapcsolatban, akkor oldják meg egyedül.

Nem írom le az Ackermann Dávid gyilkosát, sem pedig azt hogy mi történt vele, mivel díj van kiszabva és ha elmondom akkor úgyis megkeresik vele a családtagjait. És miután bebizonyosodott, pofátlanul elfogadja a pénzt.

Majd ha én elég erőt érzek, megírom nekik, INGYEN!

jún. 22. 12:00
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!