Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a képességemet...

Hogyan tudnám a képességemet hasznosítani? Többi lent.

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban kezdődött. Előre megmondtam ki fog meghalni. Egyszer a településen eltűnt egy férfi, megmondtam anyukámnak hogy hol van, de kinevetett. Másnap pontosan ott találták meg. Nem is közel a házához.

Számtalan alkalommal láttam álmodtam dolgokat elhunyt/ eltűnt személyekkel. Olyan eltűnt emberekkel kapcsolatban is álmodtam, láttam mi történt hol van, akik a mai napig nincsenek meg, vagy épp nincs meg a tettes. Ha valakire gondolok aki eltűnt/ meghalt, egy film szerű kezd el megjelenni a fejemben.

Szóval van egy született képességem. Benne vagyok eltűnt csoportokban és sorozatosan jönnek az érzések, ki hol van. Legtöbbször pontos leírást is adtam magamban róla. De én azt gondolom ez Magyarországon nem nagyon elfogadott dolog. Talán belekevernének stb így nem szoktam hozzá szólni. Pedig annyira szeretnék segíteni.

Tanácstalan vagyok, mert segíteni szeretnék, természetesen ingyen!, de annyi önjelölt jós, kókler, halottlátó stb van, hogy azt gondolom nem hinnének nekem.

Pedig a lelkemnek jobb lenne mert azt érzem arra születtem, hogy segítsek.

Ha valami emlékszik Arckermann Dávidra.. vele kapcsolatban is minden megvan, láttam, egyszer írni akartam az édesapjának, de belefutottam egy olyan kommentbe, hogy annyi kókler kereste meg őket hogy már nem hisznek ilyeneknek..

Mégis hogyan kellene segítenem csinálnom?


jún. 18. 19:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Próbálkozz a rendőrségnél ill. váltsd ki a vállalkozói engedélyt, biztos, hogy lesznek kuncsaftjaid.
jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%

Ha lenne egyetlen ember, akit a Te tipped alapján találtak meg, miután a se a rendőrség, se az ismerősök nem jutottak eredményre, még el is himném.


Így ez erősen torzított.

jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy higyj nekem?

Elég ha én tudom, hogy mit látok meg érzek.

Nincs benne torzítás, különben sem az volt a kérdés hogy hiszel e nekem vagy sem.

jún. 18. 19:54
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Azt meg tudnád mondani, hogy meddig fog még élni édesanyám?
jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Szia! Pont hogy olvastam a kérdésed, nekem is Ackermann Dávid Jutott eszembe. Amint a végére értem meg is lepődtem. Esetleg leírnád nekem mit érzel vele kapcsolatban?
jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

"Ki mondta hogy higyj nekem?"

. A kérdés, hogyam tudnád hasznosítani a képességeidet. Ha nincsenek ilyen képességed, hogyan tudnád hasznosítani?

jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6. Az ilyeneknek mint te, nem fogom bizonygatni.


5. Igen le, de max privátban.

jún. 18. 20:52
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
#7: miért, milyen vagyok én?
jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Névtelenül is írhatnál például, nem muszáj a saját neved használni, ha valakinek segíteni akarsz... Az írók is álnevet használnak .


Esetleg az én nagymamámal kapcsolatban érzel valamit?🙂

jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Tudi333 ***** válasza:
5%
Sehogy nem tudod ezt haaznosítani és mást sem kb. Sajna ez a valóság.
jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!