Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelentenek a szellemkopogá...

Mit jelentenek a szellemkopogások?

Figyelt kérdés
Egyik nap Vivivel megidéztünk egy szelemet és utánaazon gondolkoztunk,vajon mit jelnthetnek a szellem kopogások?(Pl.:1 kopogás,2 kopogás,3 kopogás stb...............)Aki tud nekünk segíteni légy szíves írjon!
2010. okt. 30. 16:21
 1/7 Viki233 ***** válasza:
85%
nektek kell megmondanotok neki h 1 kopp igen 2 nem stb
2010. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ha táblával idéztek szellemet vigyázzatok vele, mert ilyenkor valamilyen kaput nyittok meg élők és holtak között. Beszökhet vmi rosszakaratú dolog és bajok lesznek:D.
2010. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel válaszolhat. De szerintem feleslgesen idézgettek, mi már vagy 100-szor próbáltunk mindenféle idézést, rendes szöveggel, gyertyákkal ugy ahogy kell, és még soha semmi nem volt, csak egy nagyot röhögtünk az egészen.
2010. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát képzeld janka nekünk már vagy 1000x sikerült szval
2010. nov. 1. 08:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez hit is kell és szellem járta hely.:)
2010. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
elöljött a szellem?és hogy idéztétek?
2010. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon sok idézési módszer van.

inga a legegyszerübb.

de ne foglalkozzatok ilyen dolgokkal egyszer bevonzátok akkor már egész életben fogjátok. ....mint én

2010. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!