Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiss Kató előadásra megyek....

R.Réka kérdése:

Kiss Kató előadásra megyek. Amikor a jegyet megvettem még nem tudtam hogy kismama vagyok. Az előadás tájékoztatójában az van, hogy 30. héttől ajánlatott a kismamáknak az előadás. Esetleg aki volt már előadáson, hallott róla hogy miért ?

Figyelt kérdés

Több videót is visszanéztem az előadásokról, és voltak kismamák.

Az előadás leírásában az volt, hogy a 30.héttől ajánlott. Írtam nekik, azt a választ kaptam ,hogy saját felelőssére mehetek.

Évek óta vágyam, hogy eljussak egy előadásra. És szeretném megtudni hogy miért ez a "feltétel"?

Aki esetleg volt már előadás és elhangzott ezzel kapcsolatos infó, kérem írjon.


A hihetlenkedők ne is írjanak, nem Kató hitelessége most itt a kérdés.


Köszönöm :)



jún. 13. 12:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
25%

"hogy nem vagyok egyik pártnak sem a híve" - így akartam írni.


Nem lenne nekem ez fontos, csak mivel behoztad a politikát egy nem politikai témába, emiatt érdeklődtem.

jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
29%

behoztam mert a bolondok miatt van megválasztva egy tolvaj párt ami miatt én nem tudok otthon lenni.

2024-ben emberek az ezoteria alapján élik az életüket, nekem sem lenne fontos ha nem kéne máshol élnem emiatt a sok bűnöző, bolond ember miatt...

jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
19%
nagy kató meg kispista meg tekerd meg 3x a vízcsapot grabovoj számsorral a homlokodon, és ez a realitás 2024-ben, biztos ami biztos a te pénzed lopják el, ne az enyémet ezek a bolond nép által felhatalmazottak
jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
van esetleg még kérdés vagy megválaszoltam mindent?
jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
24%

sziiiijad be a zenergiiiiááát: [link]


kérdező: 10.000 lesz mert résztvettél a kezelésen, nekem lehet fizetni :D

jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem érv, nem elfogadható magyarázat. Jó eséllyel más kormány is lopna, a politika az sajnos ilyen. Az én pénzemet egyébként nem lopják, mert nem dolgozok.


Tehát politikai okra fogni nem érv, és gondolom nem mondta neked senki sem, hogy ne itt élj, és azt is feltételezem, hogy nem is bántott senki fizikailag a jelenlegi kormány részéről. Sőt, volt egy másik, ma már bukott politikus, éppen a másik oldalról, aki olyat mondott annak idején, hogy "akinek nem tetszik, el lehet menni". Nem nehéz rájönni, hogy ki mondta ezt annak idején.


Az ezotériát pedig ne keverd össze az esetleges haszonleső csalókkal. Bár én ezt a kérdésben szereplő személyt nem ismerem, itt olvastam róla úgy, hogy valaki megemlítette egy másik kérdésben.

Akinek nem tetszik ez a kategória, az ne kattintson ide.

jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
22%
akkor kezdjél el dolgozni és ne más nyakán élősködj kezdésnek
jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Az okát, hogy miért nem dolgozok, nem részletezem. Az "élősködés" szóval való megbélyegzést pusztán a rosszindulatod okozza. Korábban dolgoztam sokáig, és rajtam kívüli ok miatt kerültem ebbe a helyzetbe. De ez eleve nem is tartozik a kérdés témájához.
jún. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
nem érdekelnek a kifogásaid hogy miért lopsz a közösből, pont ezért költöztem el, tőlem már nem lopsz xd
jún. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Neked elment az eszed, nem is érdemes az ilyen emberekre időt és energiát pazarolni.
jún. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!