Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban igaz hogy azt vonzom...

Valóban igaz hogy azt vonzom be amit gondolok, ha pozitív akkor azt ha negatív gondolatok akkor azt??

Figyelt kérdés
Már a csapból is ez folyik az interneten mennyire igaz ez?? Én egész életemben úgy érezte nem akarom ezt az életet megszületni is kár volt. Sajnos ettől nem igen tudok szabadulni, akkor ezért lennék sikertelen? Vagy karma van és nincs választás mindegy mit gondolok?

jún. 7. 16:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

10 sajnos már nem tudom visszakeresni azt a kérdést és nem is emlékszem pontosan, de ha jól rémlik akkor azt írta hogy külföldön, tömegben rabolták ki pár másodperc alatt a teste mellől a táskából.

Ott a tömegben pont volt egy profi rabló és pont megérezte hogy a behúzott táskában abban a tárcában most sok pénz van… milyen érdekes

Pont egy másik szerencsétlen emberrel történik ilyen.

Ráadásul ami a lényeg hogy pont akkor rabolták ki mikor sok volt nála.


Én is voltam már úgy tömegben hogy semmi, azaz semmi nem volt a tárcámban csak pár száz forint. A kártyám a zsebemben volt. Érdekes akkor senki nem akart kirabolni.

Amikor a régi semmit nem érő telefonommal mentem külföldön híresen lopkodós fesztiválra, a behúzott táskámból, akkor megint csak senki nem próbált meg kirabolni. Pedig rohadtul nem tudhatta senki hogy nálam akkor egy szar telefon van.


DE amikor egy nagyon drága dolog volt nálam a behúzott taskamban, akkor 1 mp alatt kiraboltak.


Fogjátok már fel hogy nem lehet ezeket megmagyarázni.

Aki szerencsétlen azt irányítják és direkt ilyen szarok fognak vele történni egész életében.

jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

A Suzuki ott áll az utcán és LÁTJÁK

meg a BMW-t is

Ami nálam volt azt nem látták, és nem, nem figyeltek meg mert akkor érkeztem. Nem kell mindenre kifogást találni.


Másrészt kétlem hogy túl sok 30 millás BMW-t lopnának el.

Arra meg amúgy is van biztosítás.

Nem olyan mint az én esetem aki nem gazdas és ellopják az egyetlen vagyontárgyát.

jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Negatív felfogású, hozzáállású, embereknek önmagukban kellene keresni a hibát szerintem. Vagy a szülőjében, akitől ezt a mentalitást látta, tanulta.


Persze, ott is az áldozatot hibáztattad… meg sem lepődök.

Nem inkább a féreg rablót kellene?

Hogy ne legyen negatív valaki ha pénze sincs és mégis tőle rabolnak?!

Téged károsítottak már meg? Nem úgy néz ki. Ha igen, akkor tudnád hogy örök trauma.


Az lehet hogy porszem vagyok, de hogy ennyi mindent már nem lehet a véletlenre fogni az is biztos.

jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
8. Én is ezt látom tapasztalom. Már kis gyerekként is feltűnt hogy mekkora különbség van emberek szerencséje sorsa közt. Sokat lehetne erről beszélni, van akinek csak megszületni volt nehéz. Én sem hiszem hogy véletlen. Sajnos a sok idióta vallás közül a karmásnak van értelme, az gyakorlatilag mindent megmagyaráz. Az biztos nem ennyi az élet ami itt van, és ha még sincs karma akkor nem tudom mi alapján lenne ekkora kivételezés az élet részéről. Elég ha csak okosnak születsz, már mekkora előnyben van azzal szemben aki hülyének született. Vagy szépnek születsz stb stb.
jún. 8. 11:09
 15/26 anonim ***** válasza:

Persze és annak a látványát akinek csak megszületni volt nehéz el kell viselnie azoknak akiknek nagyon sanyarú a sorsuk.

Én személy szerint nem is értem hogy miért nem lesz több ember öngyilkos.

Bár magamból kiindulva akinek már volt kísérlete, nagyon nehéz megtenni.


Mondjuk az hogy valaki szépnek született, az lehet hogy jó karma, de közben lehet olyan nyomorult élete meg lehet olyan beteg, amit az emberek el sem tudnának képzelni.

Többször láttam már olyan hogy nagyon szép emberek születnek bele a legrosszabb családokba.

Ezt is nehéz megérteni hogy ilyen szinten keveredik a jó és a rossz karma.


Illetve átkozottul csúnya embert is láttam már gazdag családba beleszületni, ami meg az egyik hanem a legjobb dolog a földön.

Hát nem tudom melyik a rosszabb, a fene sem érti ezt.

jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

15


Azért van annak valami bája, hogy ezoterikus meg spiri téma felé viszitek el az egész kérdést, de a mondanivalótok csak és kizárólag materiális dolgokról szól.


"Illetve átkozottul csúnya embert is láttam már gazdag családba beleszületni, ami meg az egyik hanem a legjobb dolog a földön."


Szerintem itt engedd el ezt az egész ezoterika témát, mert ehhez sem sokat konyítasz. Ezotériáról és karmáról dumálni úgy, hogy meggyőződésed, hogy gazdag családba beleszületni a legjobb dolog a világon valami parádésan vicces :D


Te csak egy csóró vagy, aki a saját sikertelenségét materiális dolgokba bújtatod, minimális önreflexióval sem rendelkezel, és meggyőződésed hogy a boldogtalanságod és a sikertelenséged oka a pénz.


Irgalmatlanul tévúton jársz, csak szólok.

jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Szervizmérnök úr ***** válasza:

11. "Ott a tömegben pont volt egy profi rabló és pont megérezte hogy a behúzott táskában abban a tárcában most sok pénz van… milyen érdekes"


Érdekes, hogy egyes szám 3. személyben fogalmazol.

------------------------------------------

Jelen témában a:

4, 8, 13 sz.

válaszoló alkalmazza azt az irritáló módszert, amikor mások szavait idézőjel nélkül illeszti be a saját válaszába.

------------------------------------------------

Ebben a témában a kérdező csinálja pontosan ugyanazt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__125..

"Miért pont akkor raboltak ki, amikor egy nagyobb összeg és egy ékszer volt nálam, amikor meg csak 2000 forint, akkor nem?"

--------------------------

Meg az ismerős szöveg az áldozathibáztatásról, holott világosan kifejtettem már akkor is, hogy ez a szavaim kiforgatása.

jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Te csak egy csóró vagy, aki a saját sikertelenségét materiális dolgokba bújtatod, minimális önreflexióval sem rendelkezel, és meggyőződésed hogy a boldogtalanságod és a sikertelenséged oka a pénz.



Ezt mintha maga Buddha mondta volna, olyan gyönyörűen választékos és mímelt volt

Te magad vagy a megtestesült spiritualizmus.


Valószínűleg te csak a “csóró” részét tapasztaltad meg, azt nem tudod milyen mikor semmi gondod nincs a jövőre mert pénzzel be vagy biztosítva.

jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

17 felnőtt emberek csak különbséget tudnak tenni hogy mit ki ír, nem?


Senki nem szokta idézőjelbe rakni azt, amit kimásol. Nem óvodások vagyunk hogy mindent egymás szájába kelljen rágni.


Nem értem te egyáltalán miért vagy itt mikor mindenkivel csak kötekszel és elmebetegnek hiszed azt aki nem materialista.

jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

18


Nem, én veled ellentétben szembe merek nézni a saját életemmel, és nem egy nem létező dolgot hibáztatok mint te 😃


Sosem volt pénzügyi problémám és ennek semmi köze semmilyen erőhöz meg ezoterikus dologhoz.


Írtam már, ha lenne egy minimális önreflexiód az életben, akkor rájönnél te magad is, hogy miért tartasz ott ahol. De tény, mindenféle ezo dolog mögé bújni nyilván könnyebb.

jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!