Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az mitol lehet gogy akirol...

Az mitol lehet gogy akirol fantazialok egesz nap, vele nem almodok, akire meg nem is gondolok vele meg almodok?

Figyelt kérdés
máj. 31. 09:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Pl egy altalnos iskolai osztalytarsam, 30 eve nem beszeltem vele, megis azt almodtam hogy egy varosba utaztunk aztan meg egy masik varosba el kellett mennie
máj. 31. 09:46
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

Ilyen esetekben lényegtelen a személy maga, az csak egy szimbolikus megjelenítés.

Például volt egy osztálytársad, aki hangadó, nagypofájú véleményvezér volt, azaz korabeli influenszer az osztályban.

Szimbolikusan beleokoskodik az álmodba és elvezet téged mondjuk egy helyes útra, amit neked meg kellene tenni, utána otthagy a francba, mert sokkal fontosabb dolgai vannak, mint veled húzni az időt. (Nyilván mások életébe is bele kell még pofáznia, így nem nagyon ér rá.)

Tehát ez egy szatirikus példa, de ilyen logika mentén nagyon sok dolgot bele lehet magyarázni egy álomba.

Egyébként valóban van ilyen, hogy régi közömbös emberek (is) csak úgy megjelennek néha. Nincs is különösebb jelentősége az embernek, csak az elme pont őt kapta elő az emlékek lomtárából.

Nem is azért, hogy "közöljön vagy megmutasson valamit" (szeretnek ilyeneket feltételezni az emberek, de nem vagyunk skizofrének, akik normálisak vagyunk), hanem valamilyen processz fut az agyban, valami problémamegoldás vagy út keresése, ami áttételesen így nyilvánul meg.

máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csondes gyerek volt egyébként
máj. 31. 10:59
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%
Persze, azért is akartam írni, csak már utána jutott eszembe, ha egy csendes segítő típusú ember, arra is rá lehet fogni hasonlóan.
máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!