Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell azt csinálni?

Hogyan kell azt csinálni?

Figyelt kérdés
úgy gondolom hogy valaki elátkozott engemnet hallottam hogy az átkokat mi is letudjuk venni magunkról erre lennék kíváncsi hogy hogyan tudnám magamról levenni az átkot hogyan miképp kell csinálni
2010. okt. 19. 19:21
 1/4 anonim válasza:

beszéld meg vele/

szerintem ez baromság

olyan nincsen, hogy valaki "megátkoz", max beképzeled/

ne gondolj rá

2010. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!


ha valóban úgy érzed mgátkoztak mondok pár módszert amivel megszabadlhatsz tőle.


Fontos hogy a védelemre koncentrálj: pl tornázegyet egyél egy jó mert a jó érzések segítenek elér ni a célt és próbáld meg elcsendesíteni az elmédet.


ha ez megvan végy egy papírlapot és pár sorban fogalmazd meg a problémádat majd a kívánt megoldást s zárd le egy köszönet nyílvánítással. az elején meg is szólíthatsz valamilyen védelmezőt:


Jöjj el kérlek ... hívlak téged.

Hozzám rossz átok tévedt.

Segíts nekem megtisztulni,

Szerencsémhez újra jutni.


Köszönöm hogy sgítettél,

Köszönöm hogy itt termettél,

Problémámat megoldani,

Átkomat elűzni.


mialatt a leírt sort olvasod képzeld el amint a rossz eltávozik tőled s egy fal amelkedik közéd a és az átok közé ami nem tér vissza soha többet.


Fogj ey fehér gyertyát és gyújtsd meg a lapot amire írtad majd a hamut ásd el, vagy nemes eyszerűséggel húzd le a wc-n a lényeg hogy szabaduj meg tőle.

2010. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Első kommentelőn sírok! :D
2010. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
12:12 köszönöm szépen
2010. okt. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!