Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit szokás csinálni egy wicca...

Mit szokás csinálni egy wicca szabbaton?

Figyelt kérdés
légyszi részletesen írjátok le
2011. okt. 3. 18:05
 1/7 anonim válasza:
Ez hogy kerül a számtech kategóriába?
2011. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 2xSü ***** válasza:

Szerintem több releváns választ kapnál, ha a megfelelő kategóriába tennéd a kérdésed. Vagy legalábbis nem gondolom, hogy a dolog számítástechnikai oldala érdekelne…


(A kérdésre meg nem tudok válaszolni, mert nincs tapasztalatom, tudásom ilyen téren.)

2011. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig nem jó a kategória!

Amennyit én tudok: a szabbat = valami kötődése az eredeti zsidó valláshoz van. Őket kellene kérdezned!

2011. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egy általános kör-felhúzás, és hálaadás megy az istenekhez. Bár ezt a részt annyira még nem tanulmányoztam. :) De azt tudom, hogy ilyenkor a "szentélyen" (ami a lakásodban van, csak a wicca műveléséhez) oda az évszaknak, és ünnepnek megfelelő díszítést kell tenni, hogy tetszen az istenségnek. Vagy valami hasonló. (Feltéve mindezt persze, ha otthon akarod csinálni.)
2011. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18,49 vagyok!

Nem vagyok zsidó, reformátusnak kereszteltek, de templomba is csak esküvőkre járok.

Attól függetlenül az a véleményem, hogy "kívülállóként", azaz úgy, hogy nem vagy tagja egy vallási közösségnek, de csupán otthoni móka vagy akármi kedvéért "eljátszani" egy vallási ünnepet, tiszteletlenség az adott vallás hívőivel szemben.

2011. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az adott vallás hívőnek kell szertartást adni, hanem az isteneknek!
2011. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(ők pedig a tisztelet jeléül veszik azt a szertartást, amit egyedül is lehet a vallásos csoportból 'vallani')
2011. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!