Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért félek nagyon hogy meg...

Miért félek nagyon hogy meg fog halni anyukám? Lentkifejtve

Figyelt kérdés

rengetegszer jelenik meg előttem olyan kép hogy anyukám már meghalt.. hogy tesómmal maradtam.. hogy ő vesz a gyámja alá.... miért félek ennyire hogy elveszítem??? jelent valamit?? én nem akarom hogy meghaljon.. ritkán amikor veszekszünk akkor sokszor kívánom azt hogy bárcsak ne lenne.. de sosha nem gondolom komolyan.. és mostanában rengetegszer jönnek ilyen rémképek hogy tragédia történt.. hogy már nincs többi.. mit jelenthet??miért van ez?? van okom szerintetek aggódni..

segítsetek.. kérlek..


előre is köszönöm


2010. okt. 9. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy elméletem, miszerint az emberek összekapcsolódnak... és szükségünk van arra, hogy mások gondoljanak ránk, jóérzéssel, szeretettel, esetleg imával. Ezzel segítjük egymást.


Mikor engem ilyen rémképek gyötörnek... akkor imádkozni szoktam azért a bizonyos személyért.


Szerintem tedd te is ezt, békesség lesz benned utána.

2010. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon nem vagyok ilyen imádkozós típus.. azaz templomba egyáltalán nem is járok.. de amikor. rám jön és ilyen dejavu érzést érzek.. mindig kérem magamba istent hogy ezt ne éljem át... :S
2010. okt. 9. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:

"mindig kerem Istent!"


Nem jarsz templomba, de megis kered Istent, tehat valahol megis hiszel abban, hogy a Lelki Atyad. Akkor talan nem csak kerni kellene Tole, de lehetne halat adni is, amit szinten imaban fogsz Vele kozolni, es nem kell elmenni ezert templomba, mivel otthon is tudsz imadkozni!


Ez a felelem egy into jel, erre mondjak mostanaban, hogy a lelek uzenete!

Azert mert vitak vannak az Anyukaddal, talan nem kellene egybol arra gondolnod, hogy jo lenne, ha mar nem lenne!!!


Te mar egy kesz regenyt allitottal ossze gondolatban, hogy mi tortenhetne;

s ez a legrosszabb, amit elkovettel onmagad ellen, ezert van a felelem.

Kezdjel el imadkozni, es halat adni a Teremtodnek, mert az orokos keres sem illik, amikor igy teszel, ugy a szeretet fogja atjarni az elmedet es megfog szunni ez a felelem. Szeresd a mamadat es tiszteld, s ha netan megis megharagszol ra, akkor sem a pokolba kivand!

2010. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. okt. 9. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
1 idöszakba én is igy voltam,depis is lettem de elmúlt... nem mondom h ne gondolj sokat rá, egyszerüen probáld elengedni a gondolatot és foglald le magad!! légy pozitivabb!!
2010. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nagyon nehéz..


egyszerűen.. nemtudok másra gondolni .. ha be depizek..

2010. okt. 12. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
tudom milyen.. de most jön a tél és igy csak rosszabb lesz! Probálj meg úgy tenni, mintha sosem zavart volna ez a "gondolat". Legyen egy kis ugymond tartásod, önbizalmad hogy "velem ilyen nem fordulhat elő!" és valószinüleg nemis fog. Mindennap amikor látod hogy anyukád "épségben" hazaért, köszönd meg az univerzumnak/istennek vagy amiben hiszel.
2010. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!