Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nehéz lesz megérteni, de...

Nehéz lesz megérteni, de megpróbálom leírni jó? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Először is képzelj el egy kört magad vagy egy papírt, és én ennek a közepét megérzem, hogy hol van, ha húzom rajta az ujjam akkor ilyen hülye érzés fog el a közepén , de mindennel így van, ha figyelek rá akkor a szélén rossz érzés a közepét meg meg érzem. Van még valaki így? (Nem vagyok hülye.)
2010. okt. 9. 19:35
 1/10 A kérdező kommentje:
* előtt
2010. okt. 9. 19:36
 2/10 Harrr ***** válasza:

"(Nem vagyok hülye.)"


Ne tárjunk ki egyből egy ilyen fontos dolgot :D


Lehet hogy velem van a baj, de nem értem a kérdésed. Átfogalmaznád?

2010. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Harrr ***** válasza:
A tárjunk az zárjunk akart lenni. Látod, megfertőztél! Vagy mindketten fogalmazásgátlót szedünk :D
2010. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azt mondja a kérdező hogy megtudja mondani hol van a körnek a középpontja annyiva hogy áthúzza az ujját rajta.

Szerintem ez nem nagy dolog, ha valami különleges dolog is lenne nem mennél vele semmire :D

2010. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak úgy érdeklődtem: D mondjuk úgy megérzem a dolgoknak a közép pontját :D
2010. okt. 9. 21:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nem vagyok hülye csak nem ismersz Harr.. :)
2010. okt. 9. 21:16
 7/10 Harrr ***** válasza:
Ahaaaaam. Értem. Ebben nem sok különleges van. Esetleg ha látnál közben fényeket, vagy hallanál hangokat. Így egész normális dologról van szó. A fenébe is, ilyen nem sok van az ezotériában, ugye tudod? :D:D
2010. okt. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
.. :)
2010. okt. 11. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:
En a fem targyakkal vagyok igy, hogy nem erek hozza es ha csukva is van a szemem akkor is megerzem merre van. Ilyen furcsa bizsergo erzes, mintha huzna maga fele a targy:D Mondjuk en sosem felteteleztem, hogy ez valami ezoterikus dolog:)
2010. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is ilyet érzek csak a dolgok közepénél de csukott szemmel is..
2010. okt. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!