Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért tér vissza mindig az...

Miért tér vissza mindig az életembe?

Figyelt kérdés

5 évvel ezelött megismerkedtem egy fiúval. Első diákszerelem,akkor voltam 15 éves.Teljesen oda voltam érte...de sose jártunk,csókoloztunk, egyedül kézfogás ami volt. De valahogy...úgy alakult, hogy nem jöttünk össze.... az élet elsodort minket... barátnője lett, nekem is lettek barátaim.

Igazából elég érdekes a kapcsoltunk.

5 éve ismerem...de voltak olyan hirtelen periodusok,hogy valahogy egymásra találtunk.(pár nap,pár hét...) Találkoztunk, végre csókoloztunk..de soha nem történt több!...majd.. egyik pillanatról a másikra...mindennek végeszakatt.

Haragot egyáltalán nem éreztem...,,természetes,, volt valahogy, hogy ennyi. Mindketten folytattuk az életünket tovább.

Majd... nagyon sok idő után..kb 1 hónappal ezelött beszéltünk interneten..semlegesnek mondható témákról...DE...az élet úgy hozta..hogy aznap este...összefutottunk....! (az élet tud alkotni,mi? :) )

És... akkor ott...ezt jelnek vettem...és...mondtam neki : ,,találkozzunk! találkozzunk holnap 18:00kor.,,

És találkoztunk..és azóta találkozgatunk...és teljesen más...minden más... nagyon nagyon boldog vagyok vele...!

Talán nem véletlen, hogy mindig visszatér...és talán nem véletlen, hogy pont most?!

Lehet most értük el mindketten azt a szintet, hogy most akkor igenis együtt..kéz a kézben tovább?!

Miért tér vissza valahogy mindig? miért? Lezáratlan ügy volt... de most... az egész könyv nyitott...és új sorok írodnak.

A sors mindig úgy alakul, hogy valahogy mindig visszatér az életembe..., hogy valahogy mindig visszatértünk egymás életébe.

DE... most valahogy érzem, hogy ez más... ez komolyabb... ez nem pár napra , pár hétre szól....!

Félek... ha komolyabbra fordul... egy új szintre lépünk.

Nehéz leírni, hogy mit érzek..

5 év alatt, voltak férfiak az életemben, volt kit szerettem, volt kit megbántottam, volt ki megbántott, csalódtam, nevettem, éltem.... fejlődtem....

Ő az Igazi? Talán ő az...de itt meg...az a rossz berögződés van bennem...hogy az igaz szerelmed nem ismered..hanem majd fogod...nem a múltból valaki...hanem a jövőben?!

(elég romantikus lélek vagyok..lehet picit túl ,,furcsán,, írtam.. utólag is bocsi. :) )


2010. szept. 23. 23:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szia. együtt vagytok még? :) volt azóta elválás és újra egymásra találás vagy bármi? én is ilyesmi helyzetben vagyok most....
2014. okt. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azóta külön mentünk... már nekem van vőlegényem... neki is menyasszonya... :-) nem illettünk hosszú távon össze.... de mai napig érdekel, hogy mivan vele! Máshol találtuk meg a boldogságot :*

2016. júl. 23. 14:36
 13/13 anonim válasza:
Nekem már 2-id alkalommal tér vissza egy nő az életembe, pedig az üres periódusok alatt kerestem a páromat, ahogy ő is és mindketten pórul jártunk másnál. Most a 3. menet jött el, 4 nap alatt 4-szer találkoztunk és lehet, hogy ő az Igazim úgy érzem.
2021. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!