Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem lehet ezotériában...

Miért nem lehet ezotériában feltenni egy kérdést szemétkedő válaszok nélkül?

Figyelt kérdés

Igen vannak nevetséges kérdések, tudom én is, néha én is meglepődöm, de nem nyitom meg csak azért a válaszadó oldalt hogy lealázzam szerencsétlent...


Rá lehetne vezetni hogy gondolja végig anélkül is hogy beírnánk neki, hogy túl sokat drogozik, emg hasonló szemétségeket...

Ez egy ilyen témakör, sokat hisznek ebben, sokat abban, miért kell idejönni azért, hogy kinevessük a másikat?


2010. szept. 23. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mert az ember csak az érzék szerveire hagyatkozik.Az érzés nem látható,az izlelelés még különbözik, a hallás is máskép alakul,de az érzés, ...ha nem vágy rá fogékony
2010. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom, milyen számot kéne megadni. De v.milyen adatot igen (mondjuk, v.milyen kapott betűkből és számokból álló kódot), hogy ki lehessen zárni a tényleg rosszindulatú válaszolókat.


Az e-mailfiókos válaszolónak: a személyes adataidat többek között azért kell megadni, mert így könnyebben megtalálható vagy, ha v.mi törvénytelen dolgot követsz el.

2010. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
41%
felesleges, az oldalkezelő könnyedén átadhatja, hogy milyen ip-ről netezik az ember, még a generált ip is visszafejthető, tehát cseppnyi utánajárással a rendőrség könnyen kiderítheti, a személyazonosságod, tehát még mindig nincs oka annak, hogy személyes adataid kiadd a kezedből bárkinek.
2010. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, mi a pontos oka, h meg kell adni. De biztos, h v.mi törvényességi dologgal kapcsolatos.
2010. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
AZ ip cím van akinél állandó, őket könnyű letiltani...cska a gáz az hogy ha mondjuk netezik az oldalon anyuka meg a 17 éves kamaszfiú...és a kamaszfiút letiltják...anyuka se gyakorikérdésezhet többet...viszont változó ip nél eleve cska bontanom kell a netet majd visszacsatlakoznom és már fenn is vagyok...
2010. okt. 9. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!