Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem lehet ezotériában...

Miért nem lehet ezotériában feltenni egy kérdést szemétkedő válaszok nélkül?

Figyelt kérdés

Igen vannak nevetséges kérdések, tudom én is, néha én is meglepődöm, de nem nyitom meg csak azért a válaszadó oldalt hogy lealázzam szerencsétlent...


Rá lehetne vezetni hogy gondolja végig anélkül is hogy beírnánk neki, hogy túl sokat drogozik, emg hasonló szemétségeket...

Ez egy ilyen témakör, sokat hisznek ebben, sokat abban, miért kell idejönni azért, hogy kinevessük a másikat?


2010. szept. 23. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Engem is zavar. Megfigyeltem, hogy az ufós kérdésekre érkezik a legtöbb csúfolódó, piszkálódó válasz. Pedig a földönkívüliek igenis léteznek, és sokszor "meglátogattak" már minket. Ez egy tudományosan egyre elfogadottab dolog, ennek ellenére (legalábbis itt, a GYK-n) a legtöbben máris elmebetegnek nézik azt az illetőt, aki hasonló kérdést tesz fel. Én sem értem, hogy miért...
2010. szept. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A "Szex és szerelem" kategóriába is sok unatkozó ír válaszokat és kérdéseket is. Talán segítene, ha x alkalom után az ilyen válaszolókat kitiltanák az adott kategóriából. Aztán, ha beregel másik névvel és címmel, és ugyanezt csinálja, akkor szintén kitiltani az adott kategóriából. V.mennyi számú ilyen kitiltás után, pedig, kitiltás az egész oldalról.
2010. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előző válaszolóval.
2010. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Én csak azt tudom elképzelni,hogy az ilyenek alapból a munkahelyükön nem elismert kevés önbizalmű(és intelligenciájú) emberek,akik ide járnak elmondani a véleményüket vagy oltogatni,mert a valóságban mindenki magasról tesz rájuk.

Elvégre,aki elég értelmes nem olt le csak úgy másokat...

2010. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező! Egyetértek veled! Ha valakinek nem tetszik a kérdése továbblapozok, de nem hordom le a sárga földig. Minden ember más, de hogy nem sok tolerancia szorult egyesekbe az biztos.
2010. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi a baj az első válaszommal?
2010. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Semmi baj nincs egyetlen válasszal sem, ez nekem is feltűnt, ebbe a kategóriában, pedig itt kellene a legnormálisabban viselkedni.

Az is a baj, sok nem ezoterikus is beír hülyeséget...

2010. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

A 2. válaszoló vagyok. Írtak nekem vissza a moderátorok! Lényegében annyit írtak, h nehéz kiszűrni a többször más névvel, címmel regelőket, és már előfordult, h kipenderítettek innen felhasználót. Említették a modik, h el lehetne kérni a szem. ig. számát regisztrációkor. Ez tök jó ötlet! Anno csináltam ilyen beregelős dolgot (honlapomhoz kellett regisztrálnom), és ott kérték a szem. ig. számomat. Jó, ezzel is lehet trükközni, de nem annyira, mint az újraregeléssel.

Dolgoznak a moderátorok, és ez jó. Vajon mennyien vannak? Ha hiány van moderátorból, én szívesen segítek!

2010. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

már nem azért, de engem igenis sértene, ha mindenféle személyes adatomat meg kellene adni csak azért, hogy beszélgethessek, kérdezzek, válaszoljak...

Feleslegesnek és pofátlan dolognak tartom, még az e-mail fiókoknál is a személyes adatok kötelező megadását. Az internet a névtelenségen át védelmet is ad, noha a modik utána tudnak nyomozni az embernek..


Egyébként én sem vagyok tahó válaszoló típus, legfeljebb humoros, de azt is olyan formában, hogy a kérdezőnek legyen egy derűs pillanata.

2010. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Személyiszám? Neeem azt inkább ne...akkor biztos nem regiznék, ilyen adatok nem adnék meg...

Egyébként is butaság...az emberek bárkiét beírhatják...

Külömben meg, vagy megilyeszti a szmeélyiszám dolog az embert vagy nem, de enneka z oldalnak a névtelenség a lényege...gondolom senki se szeretné ha látná akárcsak az a maroknyi moderátor is hogy ő személyszerint milyen nemibetegségre perverz játékra, törvénytelen ügyletekre kérdezett rá itt...

2010. szept. 25. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!