Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz lehet?

Szerintetek ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy volt egy férfi aki spanyolul akart megtanulni és egyik este egy spanyol nyelvű cd berakott a discman-be.(persze nem zene volt a cd hanem valamit beszéltek rajta)azt állitotta hogy kb 20 napon keresztül azt hallgatta és megtanult spanyolul.én is kiakarom próbálni de előbb kiszeretném kérni a véleményeteket hogy ez igaz lehet-e?előre is köszönöm a válaszotokat
2010. szept. 16. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha ugyanazt hallgatta, akkor gondolom nincs rajta az össze spanyol szó meg minden... lehetetlen, hacsak mellette nem tanulta szorgalmasan, de még úgyse, ehez több év kell...
2010. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt éjjel rátette a fülére.nem tudom hogy reagál erre az agy...
2010. szept. 16. 14:14
 3/11 orsybaba88 ***** válasza:
100%

semmi bajod nem lehet tőle, próbáld ki, ha nem kérnek érte csillagászati árat. Nem kizárt, h van v.mi hatása, mert álmunkban az agy nagyon fogékony, de csodát azért ne várj!!

ha nem sikerül, tanulj hagyományos módon.

am olyat már én is hallottam, h egy kisgyerek rajzfilmekből tanult meg angolul. De sz.tem ehhez adottság is kell.

2010. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekem jo a nyelvérzékem.1 hónap alatt megtanultam németül meg franciául
2010. szept. 16. 14:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez így túl egyszerűen működne!Egy év alatt 10 nyelvet is megtanulhatnál szórakozva!

Kamu!

2010. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ugyértem hogy a ketto nyelvet nem egy honap alatt tanultam meg.hanem külön külön.amugy meg jo nyelvtanárhoz jártam aki nem szarakodik hanem tényleg tanítt!!
2010. szept. 16. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó, azt az alap 100 szót, ami kell ahhoz, hogy kb megértesd magad, azt meg lehet tanulni könnyen, végülis :)
2010. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bocipók ***** válasza:

Szerintem nem lehet csak hallás után, mert ki sem tudod következtetni, hogy miről van szó. Olyan ismerősöm nekem is van, aki a Cartoon Network-öt nézve simán megtanult angolul, de ugye ott volt szituáció és lehetett következtetni, hogy miről is van szó. Ha meg nulla nyelvtudás nélkül hallgatsz egy szöveget nem valószínű (főleg ha még nem is hasonlítanak a szavak egy általad már tanult nyelv szavaihoz, szószerkezetéhez).

Szerintem csak kiegészítő gyakorlatnak jó a tanuláshoz.

Próbáld ki, veszíteni nem fogsz vele semmit, de én nem hiszek benne.

Majd írd meg, hogy hogy sikerült.

2010. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az en lakotarsam spanyol. Hat honapja lakunk egyutt. Eleg tarsasleny a srac, szinte minden masodik nap jonnek a spanyol haverjai es akkor be nem all a szajuk, csak ugy fossa a szot mind, egymast tulkiabalva:DDDD Halaliak. Szoval eleg sok spanyol szoveget hallgatok. Viszont egy szot nem tanultam abbol, amit olyankor hallok.
2010. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, mindannyian hallás alapján tanulunk, de visszajelzésekkel... Ez lehet a buktatója a dolognak.
2010. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!