Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már veletek ilyen?

Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
egyre többször "beugrik" hogy mit fog mondani az ember akivel épp beszélgetek/ akit hallgatok. múltkor pédául valaki kért egy másik embert, hogy mondjon egy számot. ezután nekem valahogy "jött" hogy 4. ezek után az illető is mondta, hogy 4. :O így egyszer nem is olyan fura, de ez így naponta többször van. vagy kitalálom, hogy mennyibe került a fotel barátnőm szobájába, vagy hogy milyen színű, vagy hogy hova rakták, de csak pont mielőtt mondaná... amúgy nem. és ezt nagyon sokszor naponta.... mi lehet ez?
2010. szept. 15. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

nem tudom mi ez

de ilyen velem is volt.

volt egyszer olyan, hogy barátnőmmel beszélgettünk - és egyszerűen mielőtt kimondta volna amit akart én már tudtam mit fog mondani...

rájöttem valamire még: ezek az érzések leginkább (legalábbis nálam) akkor jelentkeztek mikor lelki békém volt. mikor jól éreztem magam legbelül és ez kívül is meglátszott.

2010. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ez igaz. ha valami nincs rendben akkor nincsenek ilyenek. :) de ált. nyugodt vagyok..:)
2010. szept. 15. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor megismerkedtem a jelenlegi barátnőmel egyfolytában kitaláltuk egymás gondolatait, egymás mondatait fejeztük be, sőt néha dúdolok és ő azt mondja:pont ez a zene ment a fejembe. Amúgy a zenei stílusunk tökre elüt egymástól, tehát még az sincs hogy ugyanazt hallgatjuk egyfolytában, meg sokmindneben különbözünk de mégis kiegészítjük egymást. :D Ill. haverokkal ültünk kocsmába volt pár játékgép 1-el nagyon szemeztem de utálom a játéggépeket soha nem nyomtam és csak 1 ezres volt nálam de valahogy úgy éreztem be kell dobnom. Nem tettem erre odament 1 csávó bedobott 1 ezrest 40 ezret szedett ki belőle :D ááá nem oltottak le többiek.
2010. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
érdekes ... velem is történt már ilyen nem is egyszer vagy hasolnó (amit nem szeretnék részletezni) és barmennyire is szeretnék rá valami magyarázatot, hogy miert van ez de nem tudok....
2010. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy nevezik:MEGÉRZÉS.

Ha rá vagy hangolva pl-itt a második hozzászólóval kapcs-a barátnődre,mivel sokat is vagytok együtt,egy hullám hosszon lesztek!Ezen semmi természet feletti nincs iylen velem is volt nem 1x és mindenkivel volt.Ettől még nem vagy más,mint a többi.

Velem is volt,h megéreztem 1 számot,de olyan is volt,h mindig pont akkor néztem rá a telómnak az órájára,h pont akkor váltott és kíváncsiságból megint rá néztem és megint akkor váltott és ezt eljátszottam 5x és mindig jó kor néztem meg:DVagy egyszerűen kitaláltam mit akar mondani a tanár stb stb velem is sok volt és másokkal is.

2010. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18:07-es vagyok az kimaradt,h 3 nappal ezelőtt mielőtt szakított volna velem a barátom már,akkor sírtam és mondogattam a bnőimnek,h érzem,h elfog hagyni és három napra rá szakított...szal nem volt jó:S
2010. szept. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!