Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mantra Természettudományi...

Mantra Természettudományi szabadegyetem jövőre akkreditáltá válhat. Mekkora az esélye?

Figyelt kérdés

Üdv. Végző gimnazista vagyok és szeretnék továbbtanulni, nagyon érdekelnek ezek a dolgok de csak akkor mennék rá ha valóban akkreditáltá válik. Ha nem valami "földi" hivatást választanék hogy megéljek belőle és mellette fejleszteném magam :P

Mekkora szerintetek az esélye hogy valóban akkreditáltá válik jövőre? Nyilván a sulitól nemfogom megkérdezni mert ők csak szépet és jót mondanának :)


2010. szept. 12. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
amm... én azért megkérdezném...
2010. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért természettudományi? Miért választanak olyan "szakot" sokan amit nem lehet semmire használni?
2010. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kíváncsiságból megnéztem ennek az egyetemnek a honlapját. Azt írják, hogy akkreditált diplomákat adnak, de nem találtam meg, hogy milyen szakokat indítanak. Az ő szervezésükben induló tanfolyamokról pedig azt mondják, hogy nem akkreditált és nem ad OKJ képzettséget. Ráadásul az előadások hétvégente vannak (levelező), és fizetős.

Ezek alapján én ezt inkább egy "hobbidiplomának" tekinteném, nem azoknak való, akik az első diplomájukat szeretnék megszerezni. Ebből szerintem nem fogsz tudni megélni. Válassz olyan szakot vagy akár OKJ képzést, ami a hétköznapokban hasznosítható. Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy ha befejezem a sulit, akkor megcsinálok egy ilyet. De a következő gondolatom az volt, hogy ha a munkáltató egy ilyen képzést lát meg az önéletrajzban (bár tudom, hogy nem kell mindent beleírni), akkor már nem vesz annyira komolyan. És ez teljesen kizárttá teszi, hogy olyan szinten foglalkozzak ezotériával, ami után ennek hivatalosan nyoma marad.

2010. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Inkább válassz elsőnek olyan szakot, amiből meg tudsz majd élni. Aztán ha még mindig tetszik, akkor elvégzed ezt később hobbiból levelezőn. :D
2010. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ez pénztől, gazdasági érdekektől is függ.

én nem adnék természettudományi egyetem címet neki, de egyetemként még akár el is indulhat..

2010. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt nézd meg: [link]

Én is ezen gondolkozok, csak még nem döntöttem el, hogy megérné-e erre költeni a félretett pénzem. De szerintem mindeképp jelentkezz egy "normális" egyetemre, mellette erre is. Ide úgyis csak két hetente hétvégén kell járni, szerintem kibírható főleg, hogy ez érdekel is. Februárban lesz a nyílt nap.

2010. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!