Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor álmunkban leugrunk valamiről vagy megölnek vagy elkapnának felébredünk? Miért nem álmodjuk végig hogy leesünk valahonnan vagy meghalunk?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem azért,mert annyira izgalmi állapotba jön az ember,hogy úgy a szerbezet már nem tudja fenntartani az alvást.Mondjuk én mindig végig álmodom a halálomat xD
2010. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
mert miután meghaltál álmodban, az ottani testednek már nincs szüksége a lelkedre, így visszaköltözik az evilági testedbe
2010. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
dehát amikor álmodunk akkor bennünk van a lelkünk(ha egyátalán van) és akkor hogy szálhat vissza az evilégi testünkbe?
2010. szept. 10. 22:49
 4/13 A kérdező kommentje:

vagyis értem mire gondolsz

csak na..

érted.xD

2010. szept. 10. 22:50
 5/13 anonim ***** válasza:
valami iesmire en is kivancsi vagyok.. szal ha almodba egy jot pisilsz akkor elobe is bepisilsz... szal ha almodba besz*rsz akor elobe is? es ha mondjuk almodba lebenulsz? v meghalsz??? :) akkor mi lessz?
2010. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

amikor még kicsi voltam és azt álmodtam hogy a vécén ülök és pisilek akkor felkeltem és tényleg bepisiltem.

de akárhányszor régen bepisiltem akkor azt álmodtam hogy a vécén ülök

érdekess

2010. szept. 11. 00:26
 7/13 A kérdező kommentje:
meg én folyton azt álmodom hogy lezuhanok valahonnan (hegy,híd) akármi és még földetérés előtt felkelek.
2010. szept. 11. 00:27
 8/13 A kérdező kommentje:
bocs: inkább felriadok
2010. szept. 11. 00:27
 9/13 anonim ***** válasza:
erre én is nagyon kíváncsi vagyok, de én akkor is "felriadok" vagyis inkább "megrázkódok" amikor az álmomban át kell ugranom egy nagyobb dolgot.
2010. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja végigálmodni, az azért nem bírja, mert valószínű egyik előző életében így halt meg. A halál egy olyan sokkoló és annyira fájdalmas élmény, ami a tudatalattiban nagyon mélyen van elásva. Lehet, hogy egyik előző életedben így haltál meg, és az élmény annyira fájdalmas volt, hogy képtelen vagy rá emlékezni segítség nélkül. Persze vannak olyan módszerek (nyilván másik ember segítsége kell hozzá), amivel vissza tudsz emlékezni, de álmodban egyedül vagy. Én ha ilyet álmodok, mindig érzem a zuhanást, liftezik a gyomrom, érzem még a levegőt is. És felébredek a földet érés előtt én is. Gondolom ugyanez miatt, hogy túl sokkoló lenne visszaemlékezni a szétplaccsanásra.
2010. szept. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!