Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ez, hogy kűzdjem le?

Miért van ez, hogy kűzdjem le?

Figyelt kérdés

Rettegek a sötétben.Mindig lámpával alszom és az ablakom le kell legyen sötétitve, mert azt képzelem, hogy valaki figyel. Ha valami természet feletti dolgot olvasok nem merek oldalra fordúlni, mert azt hiszem, hogy van ott valaki.


Mikor meghallok éjjel egy kis zajt forrósodok fel és nem merek megmozdúlni.


Éjjel nem merek tükörbe nézni és van amikor meg ilyedes a saját árnyékomtól.


Anyum tanúlt ilyen szellemekről meg angyalokról meg meditáció meg bla bla és mindig mondja nekem, hogy nem bántanak de nekem a "jelenlétük" is elég hogy ne merjek lefeküdni.



Sokszor azt képzelem, hogy valaki követ és nem merek hátra nézni. Ha nappal egyedül vagyok otthon képzelődök. Egyszer csengetett a telefon és nem mertem felvenni, mert féltm felkelni az ágybol.


Egyszer egyik este valami fehér hálóinges nőt láttam. Most is mikor irom ezt azt képzelem,hogy valaki van a hatam mörött és jelenleg is forrósodok.


Anyum azt mondja, hogy azért mert nincs hitem és nincs mire támaszkodjak. Ő sem valami nagy vallásos de hisz a természetfeletti dolgokban.Lehet ez amiatt,hogy nem hiszek Istenben?


2010. szept. 10. 10:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok. Úgy kezdődött az egész, hogy képzelődtem minden féle hülyeséget. Ez az egész tartott kb 2 évig. 1 évig nem volt semmi baj. Utána meg néztem egy nagyon idióta filmet

(paranormal activity), azóta lámpával alszom. Persze mostmár tudom, hogy az egy nagy hülyeség de azóta félek.


Tudom, hogy csak képzelem de...



Amúgy tudok aludni lámpa nélkül de csak akkor ha van valaki mellettem. Nemrég aludtam lámpa nélkül egyedül..túléltem de ment kinnt a TV.

2010. szept. 11. 15:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Paranormal activy? Te komolyan attól a filmtől szartál be? :D Én nagyon jót röhögtem rajta. Nagyon gáz.


Amúgy meg paranoiás vagy, menj orvoshoz.

2010. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nem volt egyáltalán szügségem a véleményedre a filmről. Én sem a filmtől "szartam be" hanem magátol a témájátol, hogy lehet hogy léteznek.
2010. szept. 16. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!