Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most, hogy az ember rájött...

Most, hogy az ember rájött miként alakítson át koronavírusokat emberre fertőzővé, rendszeresek lesznek a pusztító járványok?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 29. 10:51
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

39


Késsel nem okozol világjárványt és emberek millióit sem tudod leölni. Nem is tudom miért gondoltad, hogy jó analógia ez. A kés is veszélyes, de nagyon kicsit veszélyes csak például a gain-of-function kutatáshoz viszonyítva.

2022. jan. 31. 19:51
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Késsel már több embert öltek meg, mint atombombával.

Ahogy mondtad: emberek millióit.


Mindegy: a kérdező elmebetegségét már leírtam. Azzal senki sem vitatkozik.

De az ezotérián már nem tud nagy kárt okozni.

Még ha értelmesen lehetne vele beszélni, talán lenne értelme az egésznek... a téma nem rossz, viszonylag kutatott is, és igazán aktuális.

De sajnos nem lehet.

Ez van.

2022. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:

40


"Az emberek egyre több helyen bemennek a vadállatok életterébe."


Jobban mondva a kutató mennek be az állatok életterébe. Nem olvastál semmit milyen elven működött például a Wuhani labor? Kutatók mászkáltak denevér barlanogban és gyűjtögettek vírus mintákat. Na erre értetted? Akkor jól értetted.


"A tudósok már megmondták, hogy sok állat tele van olyan vírussal, aminek csak pár mutáció kell, és embert is fertőz."


Igen, embert is fertőz, és ehhez az kell, hogy a laborba átugorjon az emberre, az meg széthordja, ahogy már több ízben is történt. A megoldás talán tényleg az lenne, hogy ne vigyünk be a laborokba durván veszélyes vírusokat kutatás céljából? Talán igen.


"- nem létező szellemekkel hadakozik,"


Miért is? Hiszek a Covidban. Tartok is tőle. Posztcovidba szenvedek. Pont emiatt is szeretném, ha ne folynának ilyen kísérletezések amivel az emberek életével és egészségével játszadoznak.


"Nem te vagy az, aki itt szabotálni akarta a chemtrailes gépeket?"


Nem, de az sem zavarna ha nem szállnának fel a gépek. Majd mennék lóval.

2022. jan. 31. 19:56
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kérdező, ha nem szállnának fel gépek, akkor te nem léteznél.

Méghozzá azért, mert élne max. 1 milliárd ember, és akkor te vagy nem születtél volna meg, vagy korán meghaltál volna. Tudod: középkor.


Ha nem lennél elmebeteg, akkor megbeszélhetnénk, hogy miért látsz csak képzelt veszélyeket, és miért nem látod a valós veszélyeket.

De, mint mondtam, ez veled nem jön össze. Már leírtam ezeket, és egyszerűen nem érted.


Mondjuk az igaz, hogy képzelt ellenség ellen igen kényelmes hadakozni, mivel nem üt vissza.

Csak egy gond: közben ott van a valós veszély, ami viszont igen. Az energiádat pedig elhasználtad szellemharcra, tehát az első valós veszély örökre a padlóra fog küldeni.

De hát pont ezt jelenti az elmebetegség.

2022. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is tudom miért gondoltad, hogy jó analógia ez"

Hogy rámutasson a logikai buktádra, amikor minden alap nélkül mutogatsz arra a tortavágó késre, hogy az márpedig mennyir le veszélyes.

2022. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

„Tetemesen csökkentenünk kell az összes emberi igényt a Föld természeti rendszereivel szemben, a forrásokat igazságosan kell elosztanunk, be kell fektetnünk a természeti és társadalmi tőke megújításába, és korlátoznunk kell – sőt, meg kell fordítanunk – a népesség növekedését olyan eszközökkel, amelyek növelik az igazságosságot, erősítik a közösséget és biztosítják a hozzáférést a családtervezési szolgáltatásokhoz. […] Első látásra megalázó korlátozásnak tűnhet, de meg kell tanulnunk gazdaságunkat úgy szervezni, mint a Föld életfenntartó rendszereinek egyik alrendszerét. Ehhez új mutatókra van szükségünk, s problémáinkról másképp kell gondolkoznunk, azokat másképpen kell megoldanunk, s egymáshoz máshogy kell viszonyulnunk.”

David C. Korten: Gyilkos vagy humánus gazdaság

2022. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
49%

Az, hogy a jövőben lesz-e újabb ilyen, a tömegek kontrollálásának céljából kirobbantott járvány, attól függ, hogy ennek a mostaninak mik lesznek a végső következményei. A populációnk növekedésének ütemét és hatásait tekintve valószínűleg ja, lesz még ilyen a jövőben. Azzal nem értek egyet, hogy "most jöttek rá, hogy hogyan tehetik emberré fertőzővé a koronavírust", szerintem egy ehhez hasonló járvány kirobbantására nagyon régóta lenne lehetőség, viszont most jött el a "szükség" ideje. Izgulni rajta felesleges, mert nincs ráhatásunk. A hosszú távon humánusabb megoldások a királyak, de nagyon nagyon nagyon rég elkéstünk velük.


Max. azt tudom elképzelni, hogy ilyen módszerekkel mint a világjárványok életben tartják a fajt, miközben fenntartható megoldások felé terelik, és egy szerencsés pillanatban pont akkora lesz az emberi faj populációja, hogy csak olyan ütemű környezeti pusztulást hoz magával, hogy elkezdhetünk a fenntarthatósághoz vezető megoldások felé eltolódni úgy, hogy közben reális esélyünk marad a túlélésre (igen, tudom, hogy rohadt hosszú mondat). De hogy ez mikor lesz, hány világjárvány és folyamatos tudati formálás kell hozzá, max. egy olyan ember tudná megjósolni szerintem, aki a jelenkori szintünkön még nem létezik, nem is létezhet.

2022. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!