Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell álmodni?

Hogyan kell álmodni?

Figyelt kérdés
Sokat hallani a tudatos álmokról, de nekem a simát sem sikerül előidézni.

2021. okt. 23. 01:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ööömm... azt észre se vettem, hogy látszik a felhasználó neved. Nem szoktam direktben nézni, hogy ki írja ki a kérdést, legfeljebb véletlen oda téved ritkán a tekintetem.

De tényleg, abból hogy VR-ozni akarsz álmodva az jött le hogy valószínűleg 16 év alatti vagy. Mivel valószínűleg egy sorozatból vetted az ötletet, hogy az agyadban játszol VR-t. De ezek csak logika alapú következtetések. :)

2021. okt. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hááát, amúgy sorozatokat valóban szoktam nézni, de nem onnan jött az ötlet :)

Legutóbb a "Sziszifusz a modern korban" című koreai sorozatot kezdtem el nézni, nem mintha olyan sokat számítana.

De azért köszönöm a választ és a törődést. Megyek aludni, mert nem bírom már tovább. Jó éjszakát, meg szép álmokat, meg hasonlók 🥰

2021. okt. 23. 02:33
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Na kedves kérdező, a tudásod álmodás első lépése, hogy figyelj meg mindent. De ezt számos cikk és videó elmondja úgyhogy nem írok többet ha nem gond.


A "játék" ja lehet morbid de ha kb 1:1-ben éled meg hát szr. Hidd el, nem jó ha kb van fogalmad arról H milyen érzés mikor paintball golyóval lelőnek. S tisztában vagy azzal is hogy milyen mikor nyílt sebet kapsz, S érzed a forró vért mely lassan kihűl és megalvad. Ha emlékszel milyen elájulni. Ezt a kis agyad szépen összemosása és ateled azt hogy lelőnek, S szépen elvérzel képszaladásig. 1 ha tudod hogy álom felkelést és ők, ha elhiszed hogy ez valós halott vagy. Kb ennyi ha morbid rá vágysz...vissza üthet. Hiába "te" irányítász attól még van random is benne.

Az agy egy gci...


Szóval az álmok többségében, az áttélt/tapasztalt elemekből épülnek fel. Képi jelentése többnyire személyre szabott. Pl orkokat látsz mert olyat láttál az elmúlt időszakban, S az ezen idő gondjait és gondolatait dolgozza fel. Pl fsz főnök köcsög munkatársai mindenki ellened van, ja meg pl wow és gyűrűk ura maraton. Akkor simán bszogathat szauron, hogy te kis pala nehezebbben birkózz meg a lichkinggel. Mert folyton sponolnak a dementorok és az orkok, meg a nasgulok a hordával együtt. Mind ez Párizs utcáin.


Holott az igazság az hogy szpás a munkahelyen melózni...és a megoldást keresed leszel e lich (előlépetés/továbbképzés) vagy bedobod a gyűrűt (felmondasz a fszba)

Ilyenek az álmok.

2021. okt. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem meg úgy tűnik, hogy szó fsásom van....
2021. okt. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#12

Csak azért gondoltam, hogy sorozatból jött az ötlet, mert a Sword Art Online eléggé hasonló az ötletedhez. Csak ott egy Vr sisak a fejedben játssza le a játékot és meghalnak a valóságban is ha ott meghaltak. Közben a szereplők valós teste kómaszerű állapotban hever ott ahol elkezdték, jobb esetben rokonok/barátok/lakótársak kórházba vitték őket, hogy ne legyen bajuk.

2021. okt. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Őszintén tényleg a legtöbb álom egy összevisszaság csak hogy mondjak egy példát ami velem törtémt és úgyahogy emlékszek rá 2 másodperc alatt miskolcról elkerültem new yorkba ahol valamit csináltam és hirtelen azon kapom magam hogy a star wars univerzumában vagyok ott is történik valami és egyszer csak egy múltbéli airsoft meccsen vagyok ezek konkrétan összefüggéstelen történések amiket soha az életbe nem fogzs megélni vagy már megéltél. Aztán vannak azok amik kb egységesek a felkelés pillanatáig na azokra nem emlékszek mert annyira egységes és hosszú hogy nem tudod felfogni ami történt
2021. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!