Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kell álmodni?

Hogyan kell álmodni?

Figyelt kérdés
Sokat hallani a tudatos álmokról, de nekem a simát sem sikerül előidézni.

2021. okt. 23. 01:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mindig álmodik "simát". Csak nem mindig emlékszel az almákra. Legfeljebb néhanapján a felkeléshez közeliekből 1-1 darabra.
2021. okt. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs elírtam, nem almákra, hanem álmokra.
2021. okt. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mit tegyek, hogy az összesre emlékezzek?
2021. okt. 23. 01:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#3

Semmit se tudsz tenni. Ez természetes folyamat, hogy mire emlékszel az álmaidból és mire nem. Főleg attól függ, hogy menyire vagy kifáradva és mennyire alszol mélyen.

De miért akarsz mindenképpen emlékezni az álmokra? Csak véletlenszerű katyvaszok, egy hallucináló kemény drogos is megirigyelné az álmok működését. Nagy ritkán előrejelző jóslatok, bár itt kérdéses, hogy valódi látomásról van-e szó vagy csak akaratlanul tudat alatt valósítod meg saját magadnak amit álmodtál.

2021. okt. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ki akarnám próbálni magamat egy virtuális valóságban. De amíg nem vagyok benne, addig esélyem sincs játszani.
2021. okt. 23. 01:57
 6/16 anonim ***** válasza:

Ömmm... Inkább vegyél egy VR szemüveget és arra egy játékot. :)

A tudatos álmodás nem éppen "vr játék"ra való. Ezzel csak jót akarok neked, mert emiatt kitanulni ezt a módszert eléggé értelmetlennek tűnik. Bár gondolom 16 év alatti lehetsz ha így gondolkodsz (nem rosszból, csak megtippeltem a leírtakból látható gondolkodásmód alapján).

2021. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Afantázia lehet nálad esetleg.. talán.


"Ki akarnám próbálni magamat egy virtuális valóságban"

Vegyél be szemcsit, vagy csinálj kartonból és nézz videókat van pár yt-n is.

2021. okt. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igazából "játék" alatt elképesztően negatív dolgokra gondoltam, de nem szeretném részletezni. Így átgondolva nem is vágyom ŕa.


A VR szemüveg csak úgy jó, ha nagy a terület és lehet benne mozogni. Gondolom...

Meg nem is érzel benne semmit, csak látsz.

2021. okt. 23. 02:15
 9/16 A kérdező kommentje:

'Bár gondolom 16 év alatti lehetsz ha így gondolkodsz"


Szerintem meg a nevem miatt gondoltad 🤭

2021. okt. 23. 02:17
 10/16 anonim ***** válasza:

#8

A legtöbb Vr szemüveges játékhoz és magán a szemüvegen is van ülőfunkció. Tehát egy székben ülve is tudod játszani.


"Meg nem is érzel benne semmit, csak látsz."

Az álmokban is. Legfeljebb néhány élethőnek látszó álomnál az agyad megtréfál mert azt hiszi valóság így hamisan "érzed" amit ott látsz.

Például fantomfájdalom is lehetséges, amit csak az agyad képzel oda. Vagy azért érzed mert beütötted magad a falba vagy a bútorba álmodban és ez megjelenik benne. :)

2021. okt. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!