Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez tényleg igaz!

Mit tegyek? Ez tényleg igaz!

Figyelt kérdés

látomásaim vannak egyszer például megyünk haza sulibol a barátnőmmel nem jött sehol kocsi igy átmentünk az uton a barátnőm kicsit lassab volt mint én igy ő hátul ment egyszer csak bevillant egy kép hogy elüti egy kocsi a barátnőm és akkor pont jött egy kocsi és ha nem rántom el akkor elüti a kocsi :(

bocs hogy husszu lett a válaszokat előre is köszönöm!!!


2010. aug. 26. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
mit tegyek hogy ne legyenek látomásaim vagy ha még is vannak mit kezdjek velük
2010. aug. 26. 19:36
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

ez baromság

vagy deja vu

vagy csak azt hitted hogy látod, mert olyan jó lenne ha te is egy tini regény főszereplője lennél

egyet elárulok, biztos vagyok benne, hogyha ez tényleg megtörtént volna veled, akkor nem ide írnád, meglennél ilyedve és nem tőlünk kérnél tanácsot, hogy hogy->'mit tegyek hogy ne legyenek látomásaim'

bocs de ez kamu kérdés

vagy ha nem akkor sztem vagy diliházba való vagy vagy pedig... azt nem tudom de nem is érdekel

még1-szer ha valós lenne TE NEM IDE JÖNNÉL TANÁCSÉRT

nem vagy látnok

2010. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerentem már (majdnem) mindenkivel előfordult ilyen, csak ők nem foglalkoznak vele. Amig nem lesz rendszeres ne foglalkoz vele.
2010. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előre megérzések,segítségedre lehetnek,ha máskor is ilyen ügyesen odafigyelsz rájuk.Ez nem probléma,csak meg kell tanulni kezelni,értelmezni.
2010. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ma 19:50: Honnan veszed hogy nem itt kérne segítséget???....Lehet hogy TE nem de nem tudhatod, hogy más hogy van ezzel ;)
2010. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ó te jó ég :O
2010. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!