Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért könnyezik a szemem?

Miért könnyezik a szemem?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem kérdeztem senkitől de most ide is eljutottam... Szóval amikor olyan beszélgetés témák jönnek szóba mind démonok és angyalok, ördögűzés és ehhez hasonló mindenféle történetek vagy akármilyen más természetfeletti dolgok akkor automatikusan elkezd könnyezni a szemem? Most is majdnem könnybe lábadtak a szemeim amint ilyen dolgokra gondoltam, szóval várom a válaszaitokat... :)
2010. aug. 22. 21:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Király vagy Harr! :)
2010. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Harr arra gondolt hogy neki is könnybe lábad a szeme ha szép nagy gömbölyű ciciket lát.. :) talán ez a te magyarázatod is.. :)
2010. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Félreérted! Emberekre soha nem mondom hogy szánalmas. Mondom SOHA! Ezt kikérem magamnak! Mert bunkó és lekezelő. Én a hasonlatodra mondtam hogy szánalmas. Ne beszéljünk el egymás mellett...
2010. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Harrr ***** válasza:
72%

A hasonlatom helyett foglalkozzunk a könnyező lány/fiú problémájával. Az ember nem tud már az ördögre gondolni tiszta szemmel? Grrr.



Fogjunk össze, segítsünk rajta.


(Nem nézek ki jól, de legalább büdös vagyok. Mint minden rendes kalóz.)

2010. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Harrr ***** válasza:

Minden alkalommal, amikor az ördögről, szellemekről, angyalokról beszél, pont egy marék csípős paprikát majszol, és a szemébe nyomja az ökleit?


Nem túl életszerű. Adok rá 30%-ot(protekciód van na :D). Nem rossz, csakígy tovább:D

Legyen a túlzott beleélés mondjuk 30% úgyszintén.


Eddig nem sok esélyt látok a megoldásra :/

2010. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez lelépett... így segítsen neki a másik. -.-"
2010. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Harrr ***** válasza:
70%
Majd holnap elolvassa, és nagyon boldog lesz :D
2010. aug. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az izgalom, a felelem!
2010. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Na bocs hogy leléptem.... De elolvastam a válaszokat... én nem szoktam paprikát enni... :D

hát ennek se jártunk a végére de legalább egy jót nevettem... :D

2010. aug. 23. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!