Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért könnyezik a szemem?

Miért könnyezik a szemem?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem kérdeztem senkitől de most ide is eljutottam... Szóval amikor olyan beszélgetés témák jönnek szóba mind démonok és angyalok, ördögűzés és ehhez hasonló mindenféle történetek vagy akármilyen más természetfeletti dolgok akkor automatikusan elkezd könnyezni a szemem? Most is majdnem könnybe lábadtak a szemeim amint ilyen dolgokra gondoltam, szóval várom a válaszaitokat... :)
2010. aug. 22. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ilyen velem is szokottlenni:D

kiváncsi vagyok énis...:D

2010. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hmmmm.... szóval nem vagyok egyedül tényleg kíváncsi vagyok miért történik ez.... :)
2010. aug. 22. 21:17
 3/19 Harrr ***** válasza:
Pokolbéli lények vagytok, és elérzékenyültök ha ezekről a dolgokról beszéltek. Tudjátok a honvágy,a gyűlölethiány, az emberek túl keveset szenvednek körülöttetek, ésatöbbi ésatöbbi :)
2010. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Biztos félsz :D
2010. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Harr válasza tetszett ez jó volt... :D
2010. aug. 22. 21:25
 6/19 Harrr ***** válasza:
100%
Az a jó a válaszaimban, hogy nekem mindig tetszenek. A többiek... ők már csak lágyan ringatózó habcsókok az élet csokoládétengerén :D
2010. aug. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy szánalmas hasonlat volt.
2010. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Harrr ***** válasza:
100%

A szánalom nem olyan rossz dolog :P


Szánalom: fájó érzés emberi vagy állati nyomor láttára, mely a segíteni akarás vágyát kelti fel a szemlélőben.


Tehát ha segíteni akartok, nyírjátok le nálunk a füvet, mert én lusta vagyok megtenni. Vagy főzzetek nekem teát.

Remélem elég citrom lesz a teámban :3

2010. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nyomjad nekik Harrr.. :D
2010. aug. 22. 21:43
 10/19 Harrr ***** válasza:
77%

Az a baj, nem találtunk választ a kérdésedre :/


Tegyünk egy próbát:

Nem lehet ,hogy ilyenkor nagyon beleéled magad a történetekbe, és egy kicsit elhomályosul a látásod az izgalomtól? Néha nekem is kicsit párásodik a szemem, ha nagyon beleélem magam valamibe :D


Ja és reggelire palacsintát kérek.

2010. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!