Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik Osho könyvet érdemes...

Melyik Osho könyvet érdemes először elolvasni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 11:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
igen, és ott van az igazság is. de te tudod. én személy szerint nem adnék egy olyan ember szavára aki ilyen bűnözőket megtűrt maga mellett,, vagy 10 évig illegális bevándorlóként ést az USÁban, a hívei elszedett pénzeiből meg luxusautókat és kakórákat gyűjtött. de mondom, te tudod
2021. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Mindegy is, nem az életpályája érdekel, amit meg olvasok el tudom dönteni, hogy hasznos e vagy sem, még ha szar ember is volt tudhatott jó dolgokat.
2021. ápr. 23. 19:27
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mást


A személyiségednek és a problémáidnak megfelelőt.

2021. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
32%
Honnan veszed hogy szar ember volt?
2021. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ mire keresel választ.

Lehet hogy nem is OSHOra van szükséged

2021. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
a róla készült dokufilmet érdemes inkább megnézni
2021. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
57%

#16


Melyiket a sok közül? Amelyiket a CIA készítetett vagy amelyiket a rajongói?


Szerintem nagy valószínűséggel OSHO abban a tekintetben szélhámos, hogy nem volt megvilágosodott.

De magas tudatossággal kellett rendelkeznie ahhoz, hogy ezt részben spiritualizmussal komolyabban foglalkozók elhiggyék neki, részben pedig komoly megértéssel tudjon beszélni a meditációról, belső csendről és belső folyamatokról.


Annyi biztos, hogy OSHO könyveiben semmi olyan nincsen, hogy Mc Donald's-ot kellene megmérgezni, viszont a titkosszolgálatok sehol sem riadnak vissza ilyen eszközöktől, ha valakit félre akarnak állítani.


Nem árt tudni, hogy OSHO egyetlen könyvet sem írt. Előadásai és egyéb tanításai alapján szellemi örökösei írták a könyveket. Nem olvastam persze az összeset de azok közül a Tao az aranykapu lett viszonylag színvonalas megírva a többi előadás jegyzet színvonalnak megfelelően rizsázás.


A könyvek nem foglalkoznak részletesen a hogyanokka és a miértekkel ezért is írtam korábban, hogy nem is biztos hogy OSHOra van szüksége a kérdezőnek.

2021. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
66%
azt, amelyikből kiderül, hogy mennyire kártékony és szar ember volt
2021. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Akkor már tudom is természetesen
2021. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
17. Hát a jobb kéz útja a teljes megtartóztatás és a bal kéz útja a mindent is megdughatsz sem vonz, valahol az arany középutat képviselem, szerintem mind "szellemi" téren és mind anyagi téren kötelességünk kiteljesedni és jól érezni magunkat.
2021. ápr. 24. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!