Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudom mi ez a furcsa...

Nem tudom mi ez a furcsa érzés évek óta Nálatok hogy van ez? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta odavagyok a világűrért.A bolygókért, csillagokért, Minden ami ehhez kapcsolódik.

És mostanában egyre erősebbek az érzéseim.Régebben is sokat gondolkodtam ezen, milyen lenne, ha egy másik bolygón élnék. Milyen lenne, ha a világűrben lehetne utazgatni?

Ha tehetem akkor mindig bámulom az eget.

Úgy érzem, hogy itt nekem nem jó.Egyáltalán. Szeretnék valahol máshol lenni. Nem tudom, hogy ez az érzés miért alakult ki bennem de azt tudom, hogy gyerekkorom óta így érzek. ÉS semmi nem változott. Csak erősödött.

Van valaki aki még így érez??


2010. aug. 19. 19:09
1 2
 1/15 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Üdvözöllek a "földönkívüliek" klubjában :-)

Sokan vannak akik úgy éreznek mint te.

Pl. Müller Péter is sokat írt egy fajta idegenség-érzetről, arról, hogy sokan érzik, tudják, hogy az igazi otthonunk nem itt van.

Gustav Mahler (zeneszerző, karmester) ezt vallotta: "Mein ganzes Leben ist ein großes Heimweh" Az egész életem egy hatalmas honvágy.

A megkötözött Krisztus Pilátus előtt kijelentette: Az én országom nem e világból való!

Sok-sok ilyen példa van, az érzés gyökerét is ismerem, de majd később, és hátha megírja más.

2010. aug. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 EmptySoulx1 válasza:
100%

Ez eleg erdekes , en is igy vagyok vele .

Mindha nem itt kene legyek hanem valahol mashol . . .

En is szeretnem tudni hogy miert van ez . . .

2010. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
kiskoromban én is odavoltam az ilyen dolgokért, de már "kinőttem" :-)
2010. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

19.25-Tudod a gyökerét ennek az érzésnek?:o

Örülök, hogy nem vagyok egyedül:)

Én még azóta sem nőttem ki.

2010. aug. 19. 19:31
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha sikerül megoldani azt, hogy a gravitáció ellenében úgy tudjak munkát végezni, hogy nem támaszkodom, vagy függeszkedem valamin, indulhatunk Pandorára. És ezt csak félig mondtam viccből...
2010. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pandóra??

:D

2010. aug. 19. 20:37
 7/15 anonim válasza:
100%
Az avatarba a Navik bolygója , Amugy nem tudom..Nekem az életem egy 10%át teszi hogy erre gondoljak de akkor viszont igen szar..Meg az időn szoktam gondolkozni hát az is bazz... nincs jelen múlt jövő.. csak a most van de az már múlt..
2010. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ja tényleg.Pedig láttam már az Avatart.=) Nekem még a Pandorum a mostani kedvencem. . .

Én sem mindig gondolok erre, de az érzés az mindig bennem van, változatlanul.

2010. aug. 19. 20:45
 9/15 A kérdező kommentje:
Az idő meg...túl gyorsan eltellik. Mire észbekapsz már felnősz. Néha jó lenne visszatekerni az időt.=/
2010. aug. 19. 20:46
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az érzés gyökere, hogy nem vagy elégedett ezzel az élettel. És ezért vágyódsz el.
2011. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!