Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a szerelmet...

Igaz az, hogy a szerelmet csak akkor találjuk meg ha végképp nem keressük?

Figyelt kérdés

Ha ez igaz, akkor ez azt is jelenti, hogy ha nagyon vágyom rá, akkor nem jön el?

Egyáltalán... A különféle szerelmi kötések meg ilyenek hatásosak lehetnek?


2010. aug. 18. 00:30
 1/6 anonim válasza:
szerintem igaz
2010. aug. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vágysz rá, el jön de mikor és ki lesz a nagy ő az már más kérdés.

Én a szerelmi kötésekben nem hiszek.

Két hasonló lelkületű, és gondolkodású ember kapcsolata

nagyobb valószínű, hogy működik mint akármilyen szerelmi kötés.

2010. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
lehet benne valami! én a villamoson találkoztam vele :) oda meg nem ismerkedni megyek :D
2010. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne próbálkozz szerelmi kötésekkel. a nevükben is benne van: kötnek téged, kötik a másikat, nincs többé szabad döntés és szabadság.


légy nyitott ha szerelmet vársz és fogalmazd meg világosan a vágyaid. Ne zárkózz be, hanem adj utat a lehetőségeknek, élvezd az új ismeretségeket, akkor is, ha tudod, nem hosszú távra tervezel vele( hidd el, ez az első pillanatban eldől). nem kihasználni kell a másikat, csak megtalálni az örömet a találkozásban, majd jókedvűen elválni.


ha konkrétan keresed a szerelmet, görcsössé válhatsz, ez rontja az esélyeid. fogd fel az egészet játékos könnyedséggel. semmivel nem késtél el, semmit nem hagytál ki, ezt ne feledd közben

2010. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szerelmi kötés azt jelenti, hogy az illető nem őszintén, magadért szeret, hanem mert te ráerőltetted magad.

Egyébként én nem tartom igaznak ezt az állítást. Abból, hogy várod a sült galambot, ritkán sül ki eredmény. Csupán az arany középúton kell járni: nem rátukmálni magad minden pasira és nőre, de nyitott szemmel járni és ismerkedni.

2010. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. aug. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!