Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ismeretlen ismerős... vagy...

Az ismeretlen ismerős... vagy mégsem? Mi lehet erre a magyarázat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! KB fél évvel ezelőtt történt először velem az, hogy meg láttam egy s. m. platformon egy személyt. És egyből rávágtam, hogy én őt ismerem.De rég láttam stb. Pár szóváltás követően kiderült, hogy semmi közös pont nincs az életünkben. Abszolút semmi.De ez sem nyugtatott meg, az volt a fejemben, hogy én őt biztosan ismerem valahonnan. De nem. A napokban ismét láttam, és újra megbeszéltük, hogy tényleg nem ismerhetjuk egymást sehonnan. Fura érzés, és zavaró. Nem rossz értelemben, csak olyan tehetetlennek érzem magam. Ha elsétálna mellettem az utcán, köszönnék neki, mert olyan mintha ismerném. Ez vajon mitől van?

2021. febr. 27. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Valakire emlékeztet,vagy külsőre,vagy viselkedésileg a mostani életedben.Vagy egy másik életedben ismerted,lehet a párod is volt,kitudja.Nem akarok belemenni ebbe,mert nem értek a reinkarnálódással kapcsolatos dolgokhoz.Édesanyám az aki hisz benne,és szokott ezzel kapcsolatos könyveket tanulmányozni.Én csupán egy filmet ajánlanék a kedves figyelmedbe,ha érdekelnek a reinkarnációval kapcsolatos dolgok.A címe:Meghalsz újra (1991)
2021. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Álmotokban is találkozhattatok.
2021. febr. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!