Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék bevonzani valamit?

Hogyan tudnék bevonzani valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bekerülni egy tánccsoportba, és elég sokat gyakorlok is, hogy sikerüljön. Viszont ehhez nagy ‘szerencse‘ is kell, mert elég kevés embert választanak ki, és biztos lesznek nálam sokkal tehetségesebbek is. Ilyet be lehet vonzani, hogy engem válasszanak?

2020. szept. 12. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem mese, hanem tapasztalat, de látszik mennyi tudatlan, buta ember van itt. Látszik mennyi laikus ember van. ;)
2020. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
7%
Buta tudatlan laikus? Én inkább úgy nevezném hogy logikus gondolkodással rendelkező. Ha 2 percnél tovább elgondolkozon hogy vajon valós dolog lehet-e a bevonzzás, már akkor rájössz hogy ez hülyeség. De úgy tűnik vannak akiknek nem megy az az egyszerű és alapvető emberi funkció amit gondolkozásnak hívnak.
2020. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Tanulj meg helyesen írni. Te beszélsz a gondolkozásról, közbe meg nem tudsz helyesen írni? Na, mindegy is. További jó tapogatózást kívánok a sötétségben. :)

2020. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 tipikus :) amikor tudod hogy jogos amit a másik mond és nem tudsz ellene érvelni akkor jön a helyesírás meg hogy "anyád egy prosti amúgy meg". De ha már ennyire bele akarsz kötni én csak félrenyomtam egy billenyűzetet, ezzel ellentétben te pedig rosszul használtad a közbe szót.

Köszönöm hogy alátámasztod az állításoöm miszerint primitív és ostoba vagy :)

2020. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!