Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azt halottam hogyha van vmi...

Azt halottam hogyha van vmi "különleges tulajdonságod (erőd) ", azt fejleszteni kell. elég gyakran megálmodok előre valamit, pl: a más napomat, ezt hogyan fejleszthetem?

Figyelt kérdés
nem tom mennyire érthtő,de ebe a témába nem vok nagyon profi...1-2dolgot azért tudok,de nem sokat
2010. aug. 4. 19:12
 1/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

"gyakran megálmodok előre valamit"

Ezt szó szerint kell érteni, rendes éjjeli alvás közben?


Pl. Mondd azt magadnak elalvás előtt, hogy konkrétan ez és ez a problémám, kérdésem, erre szeretnék választ kapni álom formájában.

2010. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

aha éjszaka,tök véletlen egyáltalán nem gondolok olyanokra előtte, a multkor is olyat álmodtam ami még igazából nem történt meg velem , és amikor felkeltem szinte teljesen ugyanolyan volt...a lényege ugyanaz volt..

persze ilyenekre nem emlékszek:hogy hány vörös és hány fekete hajú ember jött velem szembe....

2010. aug. 4. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerd meg önmagad jobban.

Ha tudod ki vagy, tudod milyen erő rejlik benned, akkor tudod használni.


Namaste

2010. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is megálmodok dolgokat előre.Vannak kis apróságok is,de gyakran megálmodom,ha valaki meghal.De én általában mindig mással álmodm meg azt,ami megfog történni,de mégis van valami kapcsolat köztük.Egyedül,amikor magammal álmodom azok tényleg velem teljesülnek be!
2010. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!