Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kik irányítják a háttérhatalom...

Kik irányítják a háttérhatalom irányítóinak irányítóinak irányítóit?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__105..


erről a kérdésről jut eszembe


2020. jún. 14. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ez szép volt 😁👌🏼 Pacsi 🙋🏼‍♀️

Am szerintem a szabad kőművesek... de nem tudom. Kiváncsi vagyok erre a kérdésre én is.

2020. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%

Első körben zárjuk ki, hogy kik nem irányíthatják őket....

Egyébként zseniális poén.😂 pacsi

2020. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Látom a jövőt!

Van benne egy következő kérdés hasonló témában....


Pacsi!

2020. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nincsenek ilyenek. Van a háttérhatalom, akiknek meg van kötve a keze bizonyos lehetőségek, szabályok mentén. Ezeket a lehetőségeket mértékkel lucifernek nevezett lélekcsoport biztosítja, akik magasabb dimenziós létezőként visszasűrüsödtek a fizikai világ szintjére, hogy minket szolgálhassanak a negatív katalizátor biztosításával. Felettük nincs irányító. Ők nem kapnak sehonnan utasítást. Kaptak egy feladatot, amit végeznek.
2020. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A negatív katalizátorral ugyan hogyan szolgálhatnak minket?

Pont hogy hátráltatják a fejlődést már ki tudja, hogy milyen régóta. Az emberiség időtlen idők óta tartó elbutítása, manipulálása, megosztása, kizsákmányolása és irtása az vajon miért szolgálná az emberiség érdekeit? Szerintem mindezzel éppen az emberiségég végzetét szolgálják és gyorsítják fel!

2020. jún. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!