Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kik irányítják a háttérhatalom...

Kik irányítják a háttérhatalom irányítóinak irányítóit?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__105..


erről a kérdésről jut eszembe


2020. jún. 14. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Nincsenek ilyenek. Van a háttérhatalom, akiknek meg van kötve a keze bizonyos lehetőségek, szabályok mentén. Ezeket a lehetőségeket mértékkel lucifernek nevezett lélekcsoport biztosítja, akik magasabb dimenziós létezőként visszasűrüsödtek a fizikai világ szintjére, hogy minket szolgálhassanak a negatív katalizátor biztosításával. Felettük nincs irányító. Ők nem kapnak sehonnan utasítást. Kaptak egy feladatot, amit végeznek.
2020. jún. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem MineCraft youtuberek.
2020. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Az Nagy Irányító-Pult Testvériség
2020. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem kik, hanem ki. Soros György.
2020. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

hásznyor akarod még ki írni?

Amúgy meg honnan tudnánk? senki nem tudja.

de én csak tippelni tudok lehet hogy most sokan lepontoztok de én hiszek a a földönkívüliekben szerintem léteznek, most gondoljatok bele, én nem tudom elképzelni hogy a földön kívül nincs más élet.

2020. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a céta tipsztauri rendszeren túl fellelhető dimenziókapu másik oldalán lévő féreglyukon áthaladó intergalaktikus autópálya jobb oldalánál lévő galaktikus buszmegállónál fél évenként járó 10c számú extrauniverziális térugorgató biszbusz végállomásától 10 csillagködnyi távolságban fellelhető űrszemétteleptől megközelítőleg 3 naprendszernyire a Bipler-33 nevű csillag körül keringő föld típusú bolygón élő cibbonoidok által épített asztrálűrugró kapu végén lévő naprendszer fő faja az Oktogontodidintiripilintikikintipchykituchyták (megjegyzés: az Interuniverzumiális rekordok könyvében a 1958595868. legkimondhatatlanabb nevű fajként szerepelnek)
2020. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Lol
2020. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!