Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Déja vue - mikortól?

Déja vue - mikortól?

Figyelt kérdés
8 éves lányom a minap nekem szegezte a kérdést. Persze a saját kis nyelvén mondta el, hogy mostanában sokszor átéli az "egyszer már mintha megtörtént volna" élményt. Ti vissza tudtok emlékezni, nektek mikor volt ilyen először? Esetleg hasonló tapasztalat gyerekekkel? Köszönöm!
2010. júl. 31. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordult velem is. Úgy 10 évesen kezdődhetett. 12 évesen tetőzött ma meg már elvétve van talán évente egy ilyen érzésem.
2010. júl. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Amióta csak az eszemet tudom, volt néha ilyen érzésem! És el is mondták, anyáék, hogy "dezsávűnek" hívják, úgyhogy utána én is úgy hívtam :D Most 19 vagyok, idén nagyon sok déja vu-m volt.
2010. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mikortól volt ilyen élményem, de most így belegondolva, szinte minden héten szokott lenni. Van, hogy naponta többször is. Szeretem, de néha az idegeimre megy, hogy leköti a figyelmemet. :D
2010. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 7-8 éves koromból emlékszem iylenekre,mostanában nem nagyon van ilyen érzésem.
2010. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!