Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rák jegyű férfiakat! Miért...

Rák jegyű férfiakat! Miért ragaszkodtok annyira a múltatokhoz?

Figyelt kérdés
A pasim rák jegyű és annyira a régi kapcsolatai érdeklik,hogy nem is érdekli,hogy a jelent velem tölti! Párbeszédekre emlékszik és a régi nőjének irogatja le e-mailbe!Pontosabban az első szerelmének. Igyekszem mindent megtenni neki/érte,de még sem érzem,hogy igazán szeretne.Inkább csak (huh de jó,hogy van aki rendet rak)érzés fog el. Szeretek vele új dolgokat megélni,de a akkor is a régi kapcsolatairól jut eszébe valami.... el vagyok keseredve.:( Ez nálatok tök normális dolog,nem kell miért aggódnom,vagy tényleg nem szeret és csak egy pótlás vagyok? Köszönöm a válaszokat előre is!
2010. júl. 30. 04:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos ad rá valaki horoszkópon alapuló választ, de szerintem ez nem ide tartozik.


Amit leírsz, az alapján ő még mindig nagyon fontosnak tartja az első szerelmét. Kérdés, hogy csak jó barátként, vagy többként kezeli-e. Bár ha a szerelmük emlékei járnak folyamatosan a fejében, akkor még mindig szereti őt. Amit durvának találok az az, hogy ezt így előtted műveli. Ez nagyon erős jel arra, hogy ő valami mást vár tőled. Valószínűbb, hogy pótlék vagy csak :(


Ezt egy nyugodt, komoly hangulatú beszélgetésben tisztáznotok kell, konkrétan melyikőtök hogy érez és a csávó miért a régi kapcsolataival foglalkozik...

2010. júl. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy nem jó helyre írtam!Biztos az idegesség miatt.:( Próbáltam én már beszélgetni vele,de minden alkalomal lekiabálta fejem,hogy féltékeny vagyok,meg hisztis.... szal mindig megbánt.De nem akarok szakítani,most már 5 éve vagyok vele és tulajdon képp nagyon jól elvagyunk,hasonló a zenei ízlésünk,ugyan olyan filmeket szeretünk,megtudunk beszélni dolgokat csak ezt az egyett nem.:( Azért nem értem és még harcolnék érte.Jó ember csak hát ez eléggé zavar,hogy ilyeneket csinál...:( És hát a rákok azok akik nagyon ragaszkodnak a mútjukhoz,de nem gondoltam volna hogy ennyire!:( Köszönöm a választ!
2010. júl. 30. 07:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak egy bizonyos nőről van szó,hanem mindről akikhaz köze volt,legalább is jártak együtt.Megtalálta az első szerelmét az egyik közösségi portálon és most annak kezdte el mesélni az életét. Olyanokat ír neki,amit nekem nem nagyon szokott mondani.:( Komoly beszélgetésekre emlékszik,ami már 10 éve volt,de arra nem emlékszik,hogy mikor van az évforulónk.:(:(
2010. júl. 30. 07:11
 4/7 anonim válasza:
Az én férjem is rák, de ő nem ilyen. Amikor az "elődömről" kérdeztem-ugyanis anyóssal jóban vannak, feljár hozzá a csaj, ezért érdekelt picit-akkor harapófogóval kellett belőle mindent kihúzni. Ha a múltjáról beszél (pl USA-ban élt pár évig, és arról sztorizgat) akkor egy szót sem ejt az exéről, vagy exeiről. Ettől függetlenül tipikus rák, olyan ember akinek nagyon fontosaak az emberi kapcsolatok, és rettentő érzelmes ember. Tehát, a ti problémátokat nem hoznám összefüggésbe a pasid csillagjegyével. De egy 5 éves kapcsolatban viszont nem hinném, hogy pótlás lennél!! :) Megkérdezhetem hány évesek vagytok?
2010. júl. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomba általánosítani,csak úgy olvastam egyszer régen,hogy ilyenek a rák férfiak.:O Mármint a múltjukban élnek.:( Én 24 ő 35. Talán túl nagy a kor külömbség?
2010. júl. 30. 08:04
 6/7 anonim ***** válasza:

35 évesen gáz amit írsz, akármilyen jegyű is.

Az én párom is Rák, de amellett hogy házias, melegszívű, pont hogy a volt kapcsolatai nem izgatják igazán. Harapófogóval esetleg valamit elmond. Vége van, lezárta.

Szerintem ez személyiségfüggő is. 22-25 évesen még mondjuk érteném egy pasinál ezt a "nosztalgiát", de egy érett 35 évesnél??

Ülj le vele beszélni, hogy ez nem hiszti, nem féltékenykedés...Ő mit szólna hozzá, ha a régi pasijaidnak írnál, "csak úgy" nosztalgiából?

2010. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most már aggódom,azt hittem hogy ez tényleg a jegyhez füződő dolog,de így már tényleg nagyobb probléma mint gondoltam.

Nem nagyon érdekli,hogy én milyen pasikkal,esetleg exekkel beszélgetek a neten....már próbáltam így "visszavágni",hát ha rájön,hogy ilyenkor én mit érzek! Fölösleges volt,de lehet hogy csak kívűlről nem látszott rajta. (sohaj)

2010. júl. 30. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!