Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez tegnap?

Mi lehetett ez tegnap?

Figyelt kérdés

Tényleg kiváncsi vagyok, hátha van valakinek valami tippje, komoly a kérdés, légyszives csak normális válaszokat írjatok. Jobb híján írtam ide a kérdést.

Tegnap este, miközben az ágyamon feküdtem, és néztem a tévét, a szemem sarkából a szoba másik végén láttam valami fényszerűt cikázni, kb. 2 másodpercig aztán eltűnt.(Ilyesmi még el is fordul, ha ennyi történik, úgy veszi az ember, hogy a szeme káprázott) Odanéztem, és megint láttam, egy kis pontszerű fény cikázott a plafon körül 2-3 másodpercig elég gyorsan, aztán eltűnt. Tehát nem a szemem káprázott. Annyit még hozzáteszek, hogy semmilyen fényforrás nem volt a szobámban a tv-n kívül, sötét volt a szobában, és a függöny is be volt húzva, kívülről nem jöhetett a fény. Ráadásul a függöny előtt is elhúzott egy pillanatra, már csak ezért sem jöhetett kívülről. Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 29. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

sztem semmi érdekes, millió kis oka lehetett

(és ha a normális válaszon azt várod h majd vki azt mondja biztos egy szellem volt vagy a fogtündér, akkor értékelj le)

2010. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Szentjánosbogár is lehetett talán...:)
2010. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Igen, velem is már történt ilyen.. Főlleg este felé szokott előfordulni, hogy csak úgy hirtelen ilyen apró pontszerű valamiket látok és mindig oda "mentek", ahová a néztem.. Jellemzően a monitor előtt ülve vagy a TV előtt ülve szoktak megjelenni..

Véleményem szerint a fény játszik valahogy a szemünkkel vagy esetleg a vérnyomás is közrejátszhat benne.. (pedig nekem átlagos..)


Remélem, hogy tudtam segíteni..

2010. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Szentjánosbogár lehet :) vagy a vérnyomás is mint ahogy előttem írták,de ugye éjjel volt és a kialvatlanság akár hallucinációval is járhat vagy ha én erős fénybe nézek akkor szokott olyan lenni hogy fénypontokat látok.
2010. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

ha szentjánosbogár volt, azóta se került elő:) nem pontozok le senkit, nyugi. én se szellemre gondoltam, mivel fogalmam sincs mi volt, tőlem akármi lehetett, jobb híján ide irtam, mivel jobb ötletem nem volt

2010. júl. 29. 13:34
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, ismerem azt, amikor fénybe nézve, ill. utána pontokat lát az ember, de ez eléggé más volt, azért is tettem fel a kérdést, nem tudom mire vélni. és először a szemem sarkából láttam, aztán odanézve is, ez is szokatlan. de még így is lehet, hogy csak a szemem káprázott, csak nem értem hogyan.
2010. júl. 29. 13:37
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
az 1 radioaktív pina@kobold volt
2010. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
vannak a földön megmagyarázhatatlan dolgok! már te is tudod :)
2010. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
70%
én a harmadik válaszolóval értek egyet! sztem télleg az lehetett! nekem is pl. ha megdörzsölöm erősen a szemem pontokat látok de néha meg ha nem is dörzsölö meg akkor is :) de szentjános bogár is lehetett
2010. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezekre a válaszokra számítottam! véletlenül olvastam a kérdést!vagy talán nem?ki tudja, Kedves kérdező! amit ők akik válaszoltak nem látnak, az nem is létezhet!Nyugaton más a helyzet, ez marad mindig is az az ország ami.......no comment!
2010. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!