Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen lehet az Aurám? (bővebb...

Milyen lehet az Aurám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok,és kb 4 év alatti kisgyerekek mindig bámulnak.Mintha nem is tudom valami érdekeset látnának.Úgy hallottam,hogy a 4-5 év alatti gyerekek látják az aurákat.De eddig szinte az összes kisgyerek akinek a közelében voltam néztek rám állandóan.Akkor most nekem milyen lehet az Aurám?
2010. júl. 28. 17:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, imádnak a gyerekek. Egyszer egy szomszéd kisfiúval játszottam színesceruzásat. Tudod hogy ki milyen színű ceruza. Azt mondta én rózsaszín vagyok. Persze ettől még nem biztos hogy erről van szó,mert van egy csomó rózsaszín cuccom is, szóval lehet hogy ezért. Bár a többieket is végigkérdeztem és más ilyen összefüggést nem találtam, ugyanakkor a színek valahogy találóak voltak.
2010. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ez jó,én is kipróbálnám :D
2010. júl. 29. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!